Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák mit tennétek...

Kedves anyukák mit tennétek ha tudomásotok lenne rola, hogy az anya éjszakára magára hagyja a 7 éves és 11 éves gyerekeit ?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni ezügyben ? Nem célom az anyukával “kib.szni” de valahogy mégsem helyes amit csinál, és addig kellene cselekedni amíg baj nem lesz. Eleven, kimondottan rossz gyerekek.
2021. júl. 13. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok vallásos, de most kimondom: A jóisten irgalmazzon ilyen "jóakarótól", mint te kérdező.
2021. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
86%

Igen rendben...

Az anyjuk dolga nem a tied... ő ismeri őket....

Ha nem tudod mi okból hagyja ott mit okoskodsz? Vagy szimplán az is meglett párszor kerdezve, te ki vagy a történetbe?! Erre sem válaszolsz, mert egy SENKI... akinek az ég világon semmi köze hozzá....



Mindenki hülye persze, csak te látsz jól mindent 🤦‍♀️

2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van ismerősöm, aki az òvodàskorù gyerekeit hagyta ejjel egyedül, ìgy tudott csak dolgozni. Szerencsere nem lett olyan jòakarojuk aki feljelentette volna. Nem az ő valasztasa volt, nem lett sose bajuk a gyereknek. Szerintem hagyd őket bekèn , 7 es 10 eves gyerekek nem picik
2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

21 Nemtudom az apával kapcsolatban, nem ismerem az anyukát sem ennyire, hogy ilyesmiket faggassam.


22 Tőled is megkérdezem, bár eddig még senki nem volt olyan “ tökös “, hogy feleljen rá. Ha bármi baj történne téged nem érdekelne a lelkiismeret nem szólalna meg, hogy én tudtam róla de épp homokba dugtam a fejem ???!!!

2021. júl. 13. 14:29
 25/81 A kérdező kommentje:

23 Neked is szól a kérdés ha már ilyen a nagy a szàd ,erre is nyisd ki!

Ha bármi történne akkor a lelkiismeret nem számítana ? Hogy én tudtam csak épp kényelmesebb kussolni???

2021. júl. 13. 14:30
 26/81 A kérdező kommentje:

24 óvodás korban? Az nagyon meredek..... brutális.

Ti tényleg nem értitek ?! Az a joakaro aki ezt hagyja ? Hogy a gyerekek épp meg is halhatnak reggelre ?!! Eleven , rossz gyerekek akik tényleg olyan mint a tűz.

2021. júl. 13. 14:31
 27/81 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet hogy amúgy valaki vigyáz rá éjszaka....nem gondolod? Vagy még az ajtót is lesed? Ha igen, pszichológiai eset vagy.
2021. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
73%
mindenki írta neked, hogy a saját portádon seperjél, hagyjad őket
2021. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:

28 Nem lesek semmit, a nagyobb gyerek mondta valamint látom konkrétan az udvarról is mikor megy el este , néha azt is mikor jön.

Vagy talán a buszmegállót is rakassam át és ne lehessek kint a saját udvaromon???


Sokszor bent teszek veszek rendezem a virágokat , és rám köszönnek akik jönnek a busztól. Olyankor ők is belátnak h én épp itthon vagyok .... ez természetes dolog!!!



Nah de kötekedők figyelem: senki nem olyan “tökös” hogy leírja igen én is egyedül hagyom/Hagynám a 7 evest éjjelre ez teljesen rendben van!! Mindenkinek nagy a szája hogy nincs közöd hozzá de a kérdésemre sem felelt senki.

2021. júl. 13. 14:42
 30/81 A kérdező kommentje:

29! Nalad a labda:

Ha bármi baj történne téged nem érdekelne? a lelkiismeret nem szólalna meg, hogy én tudtam róla de épp homokba dugtam a fejem ???!!!

2021. júl. 13. 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!