Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák mit tennétek...

Kedves anyukák mit tennétek ha tudomásotok lenne rola, hogy az anya éjszakára magára hagyja a 7 éves és 11 éves gyerekeit ?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni ezügyben ? Nem célom az anyukával “kib.szni” de valahogy mégsem helyes amit csinál, és addig kellene cselekedni amíg baj nem lesz. Eleven, kimondottan rossz gyerekek.
2021. júl. 13. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
87%

23as vagyok, igen, az en lelkiismeretem nyugodt lenne, hisz közöm nincs azokhoz a gyerekekhez...

Miért stresszelnék rajtuk?!

De még kindig nem válaszoltál te sem.... ki vagy te, hogy beleszólj?!

Nem ismered az anyát. Nem ismered az apát... de mindent tudsz a csaladjukról...

2021. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
90%

Az okot jó lenne tudni.

Ha anyuka a faszijához megy, akkor az elég gáz.


Viszont nekem volt egy barátnőm, aki egyedüp nevelte a két gyerekét. Velük szemben volt egy kocsma, elment oda dolgozni. És igen, éjszakára egyedül kellett hagynia őket. Na ott is volt egy seggfej jót akarok a gyereknek, és feljelentette.

Ha dolgozik, elveszik a gyerekeket. Ha nem dolgozik, elveszik a gyerekeket. Szerinted mi valasztása maradt szegénynek?

Hagyd őket békén, vagy vigyázz te rájuk!!!!!

2021. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
86%
Ja és azt hozzá tenném, hogy ezt észreveszi mindenki. De ahol verik, elhanyagolják őket, valahogy az mindenki szemében rendben van.
2021. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

31 A gyerekeket ismerem, az éppen a leglényegesebb. Ha meglátják h kint vagyok rögtön sietnek oda.


32 mondtam hogy ennyire nem ismerem , hogy ki kérdezzem h hova mész.. látom mikor megy és néha azt is mikor jön haza. A gyerekeket nem én hívtam ide , ide csapódtak.


Valamint érdekesek itt egyes válaszolok: ne kérdezzek semmi közöm semmmihez, h.lye idegen

De vigyázni azt segítsek..

Egyébként ha megkér párszor tudok segíteni.

2021. júl. 13. 15:00
 35/81 A kérdező kommentje:
33 Azt is észrevenném, de szerencsére ilyen család nem lakik a környéken és őket is akiről a kérdés szól véletlenül látom meg a gyerekek jönnek gyakran oda hozzám. Nem én hívom őket de elzavarni se fogom.
2021. júl. 13. 15:02
 36/81 anonim ***** válasza:
76%

Engem anyum már 8 évesen egyedül hagyott otthon mert muszáj volt dolgoznia hogy eltartson engem, mivel apám lelépet.. 🤷‍♀️ Este 10re ment dolgozni, reggel 7ig egyedül voltam

Bár anyum Mindig is felnőttként kezelt. Mindig el volt magyarázva ha ne adj isten baj lesz mit kell tennem.

Egyébként az unokahugomnak van most egy 11 éves és egy 6 éves gyereke. Voltak otthon már pár órát egyedül este mikor apuka 8ra ment dolgozni, unokahugom meg éjfélre ért haza munkából, sosem volt semmi baj, de nem is kell őket félteni. Nagyon talpraesett gyerekek, megvan nekik tanítva/mutatva minden. Én jelenleg 8 hónapos terhes vagyok, és azt gondolom ha indokolt lenne a helyzet nem félnék itthon.hagyni egyedül a gyermekem ha tudom hogy megbízható és bízok benne. Szerintem mindenki eltudja dönteni a saját gyerekéről, hogy "megteheti e" ezt vele illetve a családon kívül senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogy neveli a gyerekeket, illetve egyéni az is hogy kinek mi fér bele.

Abszolút nem szólnék bele....

2021. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem csinálnék. Mindenki a saját gyerekéért felelős. Ha baj történik (aminek nem sok esélye van, főleg éjjel) akkor ő megy a börtönbe és nem te. Miért szerinted mit kellene csinálnod?
2021. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:
36 akkor nalad sem lenne lelkiismereti kérdés bármi baj esetén? Hogy igen én tudtam róla, de nem szóltam homokba dugni a fejem egyszerűbb volt.
2021. júl. 13. 15:04
 39/81 A kérdező kommentje:
37 Nemtudom sajnos hogy mit. Itt csak én kaptam lehurrogast pedig semmi rossz szándék nincs bennem én a gyerekeket nézem ebben.
2021. júl. 13. 15:05
 40/81 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kérdező szerinted mi a jó megoldás? Feljelenteni őket, aztán nézed az ablakból, hogyan viszi el a gyámügy a síró gyerekeket az anyjuktól? Állami gondozásban, esetleg nevelőszülőknél biztosan jobb lesz nekik.
2021. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!