Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelenkát ajánlotok...

Milyen pelenkát ajánlotok éjszakára egy 3 éves, sokat pisilő kisfiú számára?

Figyelt kérdés
Dm-es és Rossmannos bugyipelenka már nem bírja.

2021. júl. 14. 12:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, lemaradt: a 6-os méret nem elég a fent említettekből.
2021. júl. 14. 12:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Pufies.
2021. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pampers pants
2021. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Lehet azzal próbálkozni, hogy lefekvés előtt egy órával már ne igyon. Tehát mondjuk vacsorához jól megitatod, de aztán még egy kis mozgás, fürdés, fogmosás... és esti mese előtt közvetlenül bili, aztán pelenka. Mi dm-esből még 8-ast is hordtunk (mármint én nem :D), de ez vált be, amíg lefekvés előtt jutott eszébe 3 decit inni, semmi nem tudta kivédeni.
2021. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Libero 7-essel bugyipelenkával zártunk 3,5 évesen. Csak az bírta.
2021. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pomette. A lányom éjszakára 4 éves koráig hordta.
2021. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

7!


Az éjszakai szobatisztaság egy hormon kérdése, nem a nevelésé!!


Hozzászólsz, közben meg nem is értesz hozzá. Nagyon gáz..

2021. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
A vizelet nem ürülék. Nekem csak az egyik gyerekem lett jó későn szobatiszta, ágytiszta meg még később - szerinted ennyire másképp neveltem, mint a többit, akik pár nap alatt letudták még 3 éves koruk előtt? Őrá meg már rég nem lehetett pelenkát kapni, amikor még kelhettem heti 2-3x arra, hogy ágyneműt kell cserélni, meg hordhattam haza az ágyneműt az oviból is, úgyhogy volt bőven motivációm. Voltunk pár orvosnál, mind az mondta, hogy testi érettség kérdése. Aztán mégis kinőtte. A Kérdező gyereke meg még csak 3, ami egyáltalán nem kirívó.
2021. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy meg fogom kapni a magamét 😏

Mindenki másnak köszönöm a segítséget!

2021. júl. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!