Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet venni egy 3éves...

Mit lehet venni egy 3éves kisgyereknek akinek kb.mindene megvan?

Figyelt kérdés
Sorolom mik vannak. Sok sok kirakó,gyurma,szinezők,könyvek,forma válogatók,fa vonat,fa kockák,müanyag építő kockák,játék konyka felszereléssel gyümölcs zöldség stb.,játék hangszerek,nyomda,sok sok labda,babák,baba felszerelések,játék szerszám,autók,torony építő,felfűzős játék,motor, bicikli, futó bicikli, pedálos traktor, elektromos autó, elektromos quad,homokozó,hinta,csúzda, trambulin,diavetítő..ezek vannak neki. Fejlesztő játékot szeretnék venni neki esetleg társast. Akinek ennyi idősen társasozik a gyereke melyik fajtával játszik? Illetve milyen játékai vannak amit érdemes megvenni? Előre le szögezem tudom hogy sok játéka van és bármilyen hihetetlen is de játszik mindennel mindig van ami épp napokig-hetekig a kedvenc aztán vált másra de ujra és ujra elő veszi a "megunt" játékokat. Ezt azért irom le mert párszor már megkaptam hogy túl sok mindene van és elveszik a sokaságba..

2021. júl. 20. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Élményt, együtt töltött időt, ha lehetséges. Utazást, kalandparkot gyerekeknek, állatkert, vidámpark, kiállítás (őt érdeklő témakörben)
2021. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Édességet, élményt, ruhát. De legegyszerűbb ha egyeztetsz a szülővel.
2021. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet; szintén 3 éves. Nálunk is azt hinné az ember, hogy már minden megvan, és ennyivel biztos nem is játszik; de egyik sem igaz.

Akkora a játék kínálat, hogy azért mindig találok valami jót, és hasznosat, és Ő is játszik, szinte mindegyikkel.


Nálunk most szülinapjára medencét, és csepp hintát kapott.

De Duplo-ból mindig van olyan, amelyik még nincs meg, de szeretné.

Sokat játszunk a mágneses építővel -az még nekünk is nagyon bejön.

Újabban nagyon megy a társas is: horgászos játék, gyerek Jenga, Bogyó és Babóca társas -eddig ezek vannak, és nagyon szereti is.

Kirakóból nálunk sosem elég (most a 100 db-osokat rakja).

Ugyanez a helyzet a vízfestékkel, ujjfestékkel, mindenféle különleges, csilli-villi tollakkal, foglalkoztatókkal, színezőkkel is.

A könyv nálunk alap. Minden ajándék része -sokat olvasunk is Neki.

Ajánlom még a Logico-t. Hasznos, és nálunk nagyon bevált, mint foglalkoztatás is.

Amit még tervezek Neki venni alkalomadtán: gipszöntő,- és festő szett; projektoros rajztábla.

Mivel 3 éves, ezért én különlegesebb, esetleg egyedi készítésű ovis cuccokat is vennék ajándék képpen.

2021. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mi fiunk most lesz 3 éves, a nővéreméknél három jóval nagyobb gyerek van, képzelheted, mennyi játékot kaptunk már tőlük. Egy része még a szekrény tetején van, időnként elpakolok ezt - azt, később újra előveszem, akkor megint játszik vele.

Szóval, ő a szülinapjára sínt és favonat szettet fog kapni, meg még plusz járműveket, illetve egy kinti játékszettet. De szerintem autóval nem lehet mellélőni, nálunk az a legnagyobb sláger, bár azt ne írtad, hogy lány - e vagy fiú.

Szerintem a fa építőkocka is jó, ha van egy háztartásban. Orvosi táska, kártya (memória vagy valamilyen Fekete Péter típusú) is jó lehet. Társasjátékból az Óvodás vagyok a tesóm szerint nagyon jó, 3 éves kortól ajánlott, de nagyobb gyerekkel is lehet még játszani vele.

Labda, akár kosárpalánkkal, vagy valamilyen célbadobós játék, esetleg tekebábuk labdával.

Kifestő, zsírkrétával.

És amúgy könyv is lehet, vagy a diavetítőhöz olyan diafilm, ami még nincs meg.

2021. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Derjaderja ***** válasza:
43%
Csendeskönyv?
2021. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettek az anyuka voltam és kislányom van.
2021. júl. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!