Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megfelelő ez a menü egy napra...

Megfelelő ez a menü egy napra vagy túl kevés?

Figyelt kérdés

Reggel felkel megiszik 250-300 mili tej italt,utána kb rá egy órára megeszik egy szelet kenyeret bio dzsemmel vagy felvágottal

Déli alvás előtt még eszik egy joghurtot vagy egy joghurt italt

Fel kel megeszik egy tányér levest utána pedig gyümölcsöt

Este velünk vacsizik és utána megissza ugyan úgy a 250-300 mili tej italt

Lassan 3,5 éves


2021. júl. 25. 13:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jò. Ha èhes lenne, szòlna.
2021. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Azt meg ki felejtettem hogy még iszik napkozbe 300 mili körül vizet,gyümölcs levet

És nasizik is mikor mi van,túró Rudi,kinder tetszését, sós ropi

2021. júl. 25. 13:26
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem írtad, mi az, hogy "velünk vacsizik". Mit? A leírt menüben nincs meleg főétel. Én a napi 5-600 ml tejitalt soknak találom, abban vannak adalékanyagok. A vízivást kellene szomjoltásra használni, nem a cukros gyümölcslevet. És ne nassizzon, mert gyakorlatilag folyamatosan eszik, és nem tudatosan. Az édesség nem hasznos táplálék.
2021. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Mindig frissen főzök vacsira

Ez változó,főzelékek,pürék is mindig van hús mellete

2021. júl. 25. 13:39
 5/23 A kérdező kommentje:

A reggeli tej italt most kezdjük el hagyni,de mindig kéri reggeli után

Reggelre sosem eszünk meleg ételt

Mindig felvágott,sajt,müzli,zöldségek vannak

2021. júl. 25. 13:40
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Mivel 3.5 éves, jár oviba. Én megebédeltetném rendesen, leves, második. Utána alhat. Ébredéskor uzsonna, este vacsora.
2021. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem jár még oviba!
2021. júl. 25. 14:19
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Hiányolom a tojást az étrendből.

Nem hiszem, hogy éhes lenne, viszont lehet estére sok neki màr a legfőbb étkezést tenni.

Megterhelő a kisgyerekgyomornak.


Pl a cukrosoknak is kell “utóvacsi”

Korábban van a rendes vacsi és kell utóbb is enni valamit.

2021. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Eszik tojást is!

Akkor le írom a tegnapi menüt hogy legyen tisztább.9 kor szoktunk kelni amugy

Reggeli 250 mili tej utána kb fel órára egy szelet kenyér vajjal és barack dzsemmel amit én főztem.Kimentunk játszani amikor bejottunk ez volt kb 12 körül akkor megérett egy almát,egy bánatot és egy kekszet majd meghívott egy Actimelt.

Déli alvás 2 körül van. Felkel 4,fel 5 körül akkor eszik levest amit épp főztem (tegnap pl zöldség leves volt,ebből megeszik egy szelet kenyér és kb 2 merokanal leves)

Kb 6 körül van egy kis nasi NEM FOGOM TILTANI TOLE

Este pedig 8 után ettünk krumpli pürét csirke májjal

9 után fürdés

Fel 10 után megússza a tej italt.

2021. júl. 25. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez nem egy egészséges, és főleg nem szokványos napirend, bajok leszek az óvodával. A nyár maradék idejét töltsd az átrendezéssel.

A reggelit egyben szokás enni, nem két részletben, de az még hagyján, szokás kérdése.

Délidőben (12-1 körül) ebédidő. Leves és meleg főétel. Alvás utána.

Ébredéskor kis uzsi. Annak jó a joghurt meg a gyümölcs, amit szeret.

Vacsora 6-7 óra körül.

Fürdés és egy háromévesnél fekvés 8-kor. Nem fél 10 után. Lehet, hogy neked így kényelmes, mert a te napirendedhez illik, de az óvodába még a legliberálisabb helyen is be kell érni 9-ig.

2021. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!