Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Férjetek le szokta vinni a...

Férjetek le szokta vinni a gyermeket játszótérre?

Figyelt kérdés

Az én férjem nem viszi le, macera neki. Sétálni elviszi, meg amúgy mindenben kiveszi a részét ( pelenka, takarítás, fürdetés...).

Szóval mindenben oda teszi magát, de a játszóterezést utálja, egyszer vitte le eddig. 16 hónapos a gyerek.



2021. aug. 2. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De nem csak oda, akárhova, sétálni, kirándulni, játszóházba, stb. Nem tesz különbséget. Én viszont gyűlölöm a játszótereket, így anyaként mondom, soha nem megyek be oda. Utálom a hangulatot, a játékokat, a sok szülőt és még több lökött gyereket. Én mindenhova máshova megyek örömmel, de oda soha.
2021. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, heti 1-2x. Addig tudok főzni, tornázni, hajat festeni,stb.
2021. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Le szokta, de hasonlóan az első hozzászólóhoz, nem nagyon szereti. Mármint apuka, mert nincs türelme se a szülőkhöz, se a sok idióta gyerekhez. A kisfiunk még picike, 14 hónapos, de elég félénk, nehezebben nyílik meg, volt, hogy a nagyobb gyerekek homokkal dobálták, rákiabáltak, stb. A férjem meg nagyobb anyatigris, mint én, úgyhogy olyan közbelép, de mivel nem egy kis termet (190 centi magas), ennek mindig sírás a vége a többi gyerek részéről, ha rájuk szól, ő meg inkább elkerüli a konfliktust. :D
2021. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kizárólag az ő programja. Én utálom a játszóteret, úgyhogy az apjukkal mennek a lányok. Ő nem csak elviszi őket, hanem aktívan játszik is velük.
2021. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Kertes házban lakunk, kialakítottunk egy játszóteret, ott játszott. Tiszta, rendezett és jól felszerelt volt. Még az is előfordult, hogy az ovis csoportja séta közben megállt nálunk egy kis játékra.
2021. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem. Bármit megcsinál, bármikor átveszi őket, kint van velük a kertben, sétálnak, boltba mennek együtt stb., de a játszótérre nem hajlandó menni, max ha én elrángatom, hogy menjünk együtt. Rühelli, de amúgy én is, igyekszem minél ritkábban beiktatni, persze a gyerekek kedvéért néha azért megyünk. Szerencsére van kert, ott is vannak játékok, bandázunk másokkal nálunk vagy náluk, szóval a társaság megvan, nem antiszocok vagyunk, csak a játszótér mumus :D
2021. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, pedig kertes házban lakunk, sajàt játszóterünk is van.
2021. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg amikor terhes voltam a kicsivel, és a végén már hamar elfáradtam. Ő inkább fordítva van, itthon kevésbé csinálja meg a dolgokat és inkább megy a játszótérre.
2021. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de minden mast, amit irtal, igen. A jatszoteret utalja.
2021. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Váltotz műszakban dolgozunk, szóval igen.

Amíg otthon voltam, csak én vittem. 5 éves kislány.

2021. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!