Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislánynak 34-es...

5 éves kislánynak 34-es lábára, hol kapok olcsón szupinált szandált?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ponte20-t vettünk, mert csinos és strapabíró volt, de csak 33-ig gyárt szandált. A szamost nem szeretem, csúnya, hamar használtas lesz és drága. Létezik olyan szupinált szandi, ami nem ortopéd kinézetű és pénztárcabarát is?
2021. aug. 9. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

5 évesnek 34-es lába van?


Ortopédián voltatok már? Biztos kell a szupinált cipő?

2021. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
5 évesnek 34-es láb? 😳😳😳😳😳
2021. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen most mit vagytok úgy oda van ilyen. Nekem is hatalmas lábam volt/ van és egész életemben a hüledezeseket kaptam. Baromira idegesítő tud lenni :/
2021. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Majdnem 6 éves lányomnak 27-es 😱


Egyébként a Salus 35-ösig gyárt szupinàlt cipőt, de az a legkevésbé csini, ugyanakkor a legjobb szupinàlt.

2021. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, elég magas kislány, 9 évesekre való ruhákat hord. A fiam 2 éves, ő meg 26-os szandit hord.🤦 Voltunk ortopédián, ott javasolták a ponte20-t. Eskü nem tőlem örökölték, 36-os a lábam.
2021. aug. 9. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

Hú, kemény.. lesz vagy 41es lába alsó hangon felnőttként..


Vegyél sima cipőbe szupinált betétet.


7 évesemnek 30as lába van, ő kicsit magasabb, mint az átlag, de nem kirívóan.. 5 évesen volt akkora lába, mint a 2 éves fiadnak, 26/27..


Felmerült bennem, hogy biztosan el tudod találni a méretüket? Az én szüleim mindig nagyobb cipőt vettek, hogy majd belenövök, mellé meg azt is hitték, az a normális, ha egy centi van a lábujj és a cipő vége közt..


Így 16 éves koromig, amíg ők vették a cipőim volt 39-40es cipőm is.. Mióta magam veszem és szabadon dönthetek vettem észre, hogy 37-38as a lábam, ezek a cipők kellemesen fognak, kicsit szorosak, de pont annyira, amennyire kell, nem törnek, nem nyomnak, csak tartanak. Nem lehet, hogy akaratlanul is túl nagy cipőt vásárolsz?


Van anyuka ismerősöm, aki meg van róla győződve, hogy az ő lába 42-43as(csak 173 centi magas hozzá), ő is sokkal nagyobb cipőket hord, mint a mérete, mert azt szokta meg, hogy lötyög a lába a cipőben és mindig vastag sportzoknit húz bele, hogy tartsa "kényelemből"..


Szóval vannak ilyen emberek.. Lemérted már a méretajánló gyereklábmérő holmival, ami cipőboltokban van?

2021. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

#7 elég kivenni a talpbetétet és ha rááll látszik, hogy jó -e a méret.

Régebben én is bedugtam az ujjam, meg mozgatbia kellett a lábujjait stb. Amióta ezt egy cipőboltban megmutatták, sokkal egyszerűbb. 😂

2021. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8, én is így szoktam. A 33-t teljesen végigéri a lába, ha felvesz hozzá zoknit akkor már nagyon határesetes, nem lenne értelme épphogy jó szandit megvenni, fél centinek lennie kell, az eladók is ezt mondják.
2021. aug. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!