Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első osztályos kislánynak...

Első osztályos kislánynak orráig leérő frufrut meghagyjuk ha ő igy szereti?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ha ő úgy szereti hagyd meg neki
2021. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen, ha ő így szereti, de azért beszéld rá, hogy hordjon hajpántot, csattot, valamit cserébe. Karácsonyra pedig már úgyis olyan hosszú lesz, hogy simán összekötitek neki.
2021. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nem fogja látni a táblát és a füzetet.
2021. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem értem :D El van takarva a szeme??? Ez az iskolától függetlenül nem jó.

Ha csak oldalt van, akkor okés. Ha meg zavarná bármiben, akkor össze lehet fogni, el lehet csatolni, vagy hajpánt.

2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Dehogyis, soha nem is hagytam volna ilyen hosszú frufrut, baromi idegesítő lehet, szeme tönkremegy, nem látja a táblát, de mást sem, nehogy már így közlekedjen.
2021. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is anyám mindig levágta.. azóta is átkozom érte.. gyűlöltem kicsinek hogy állandóan vagy össze fogva kellett hordanom vagy levagta... nem értem miért nem lehet hagyni egy gyereknek valamit ha ő úgy érzi jól magát.. a szeme meg nem ettöl fog tönkremenni hogy hosszú haja van és néha belelóg az arcába
2021. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Már megint a hajfétises... Nem unod még?
2021. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

6

Hülye emo korszakom alatt egy egész dioptriát romlott a szemem a frufrum miatt..

2021. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem hagynam úgy semmiképp. Vagasd le vagy csatold fel! Pont ma vagattam le az első osztályt kezdő kislányom frufrujat mert már a szemoldoket alulrol surolta, állandóan soporte ki a szeméből.

Nekikmeg az a praktikus, főleg suliban, ha nem kell vele bajlodni..

2021. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem le vágatom ez nem szereti kérdés hanem iskolába megy így ha nem látja táblát az gond lesz.
2021. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!