Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondolsz arról, ha egy...

Mit gondolsz arról, ha egy kisgyerekes anyuka így mutatkozik mások előtt? Többi lent

Figyelt kérdés

Már tavaly is, de főleg idén nyáron szerintem a tangás bikini elég nagy divat lett, ezen belül pedig úgy látom, hogy főleg a fiatal, kisgyerekes anyukák körében népszerű a strandokon, elég gyakran viselnek feneket nem takaró bugyikat.

(Kisgyerekes) anyukaként hogyan viszonyulsz ehhez? Elfogadhatónak tartod, ha valaki gyerek mellett ilyet hord? Te felvennél tangát strandoláskor, és miért, vagy miért nem?

Vagy mi lehet szerintetek az oka annak, hogy (legalábbis szerintem) kisgyerekkel rendelkező anyukák előszeretettel hordanak ilyesmit?



2021. aug. 26. 21:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Egy darabot nem láttam se strandon, se a balatonon. A kilencvenes években mindenkin az volt, ma már senkin. Én nem hordanám, 40 éves vagyok, 20 évesen se mertem felvenni. Ha valakinek olyan jó az alakja, engem nem zavar ha felveszi, akár anyuka, akár nem, de mivel nem divat, közönségesen hatna.
2021. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Te is ilyen anyuka vagy, és gondolkozol rajta, hogy ilyet hordj?

Amúgy szerintem mindegy. Én sosem figyelem, ki hord milyen bikinit.

2021. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ebben semmi kivetni való.
2021. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom mert ez tetszik nekik? Divatos, ők jól érzik magukat benne, szerintük jól áll? Nagyjból ezeket tudom elképzelni lehetséges okokként.


Az szerintem teljesen mellékes, hogy kisgyerekes-e vagy sem. Nekem van két kicsim, de az ég egy adta világon semmiben sem befolyásolják, hogy mit veszek fel, akár strandra, akár máshová. Nekem a tanga nem kényelmes, így nem veszek fel tangás bikinit, de ha az lenne vagy tetszene ez a divat, akkor biztos vagyok benne, hogy csak mert kisgyerekes anyuka vagyok, nem fognám vissza magam. Mégis miért? A gyereket tök nem érdekli, mi van rajtam. Ahogyan azt hinném, naivan, hogy másokat sem, bár ez a kérdés erre elég szépen rácáfol.


Amúgy az a véleményem, hogy egészségére és jó nyaralást.

2021. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó a segge, gyerektől függetlenül miért ne vehetne fel? Én sose hordanék, ahogy haspólót sem, és magassarkút sem, egyszerűen nevetséges lennék mindegyikben. De ha megtehetném felvenném.
2021. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Én idén pont ilyen nyaralótársra leltem. Nagyon csinos anyuka, kifejezetten jól állt neki, nem savanyú a szőlő, én csak azt untam, hogy egy hétig egy másik nő pnáját kellett folyamatosan bámulnom. Szimpatikus nő volt, nem hiszem, hogy feltűnési viszketegsége lett volna, mégis rettenetesen zavaró, hogy valaki ennyire az intim szféráját tolja le a torkomon.
2021. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Én őszintén leszrom, hogy kin milyen bikini van. Nem azért járok strandra, hogy másokat nézegessek.
2021. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
40 kilòval ezelőtt felvettem volna. Most nem. Akinek jò az alakja, az vegye fel, ha kènyelmes neki, ès örüljön.
2021. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Tökéletesen hidegen hagy, hogy mások anyja tangás bikinit vesz-e fel, vagy sem. Annyira lényegtelen kérdés, hogy döbbenet.
2021. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg strandon megfordultunk az idén, de én pl 1db tangást sem láttam... se tinit, se anyukát...


Ha neki az tetszik, hordja. Pont hidegen hagy

2021. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!