Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek,hogy tudom elkerul...

Szerintetek,hogy tudom elkerulni ne masszon a kisgyerekemre a pok ejszaka?(15cm-re alszik a foldtol)

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hálóval
2021. szept. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én megcsapnám a pókot
2021. szept. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tanksapka21 válasza:
100%
Folyamatos pók kilakoltatással.
2021. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskát és a porszívót vetettem be.
2021. szept. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítással.
2021. szept. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk a plafonon vannak pókok, ha nem szedegetjük le(kaszás). A tiétek hogyhogy lent van?


Én megértem, tartok a pókoktól, brrr.. Úgy oldattam meg, hogy egyrészt makulátlan volt a gyerekszoba, másrészt volt, hogy nem akartam szúnyog írtót használni a gyereknél, a háló meg nem fogott meg mindent, bejöttek ajtónyitogatáskor meg a szellőzőkön, szóval a kiságyat borítottam le egy lesúlyozott, hatalmas ablakra rakható(ilyen tépőzárasat vegyél) szúnyoghálóval. Az alját betűröd a kiságy lábai alá este, ha sír a kicsi meg felhajtod és ha elaludt rakod vissza. Nekem bejött, én is aludnék ilyenben, ha lehetne:)


Nem sokszor csináltam, de nem volt rossz.

2021. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk esetleg takaritással?!
2021. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan helyen lakunk, ahol farkaspókfélék őshonosak. Ezek általában nagy méretű, csúnya állatok, iszonyodom tőlük. Az udvar tele van velük, de távol maradnak, amikor kint rancsúrozunk a gyerekekkel. Amikor ideköltöztünk, az elején óvatlanok voltunk, nem is igazán tudtuk, hogy ilyenekkel élünk egy területen. Bizony betévedtek a házba. Alapvetően a földön mozognak, nagyon ritkán másznak a falra, plafonon pedig még nem is láttam őket. Valahogy mindig megtaláltam a földön őket, eltettem őket láb alól. Mostanra kitapasztaltam, mit nem szeretnek, hogyan tudom távol tartani őket. Eszméletlenül figyelünk az ajtónyitáskor, sűrűn porszívózok, folyton átmozgatom a bútorokat, ezeket nem szeretik. Ha ezeken túl is még be akarod biztosítani magad, lehet venni szuper ágyra erősíthető hálót, ilyeneket használnak olyan országokban, ahol a szúnyogok például komoly betegségeket terjesztenek. Amikor Indiában jártam, több hónapot töltöttem kint, ilyen ágyhálóval védtem magam.
2021. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!