Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen alaptermèszetű gyereket...

Milyen alaptermèszetű gyereket vàlasztanàl?

Figyelt kérdés

A

Lassù, leteszed ès òràkig eljàtszik, csendes, nem feszegeti a hatàrokat, könnyű elaltatni ès jòl is alszik. Viszont lassabb ès kevèsbè èrtelmes az àtlagnàl


B

Èrdeklődő, erős akaratù, cserfes, aktìv, mindig szòrakoztatni kell, nincs egy percet sem el magàban, nehèz elaltatni ès sokszor èbred èjszaka, folyton feszegeti a hatàrait, viszont èrtelmes ès fejlettebb az àtlagnàl, önàllò .


2021. szept. 10. 15:58
A kérdező szavazást indított:
A
B
37 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
B típusú a lányom, semmire nem cserélném el :D de szerintem nem is nagyon van olyan, mint az A.
2021. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Rossz a kérdés!

Nem te választod, hanem kapod.

És neked olyannak kell elfogadnod, amilyen lett!

Az ilyen emberek, mint te, akik elképzelik, hogy milyen legyen a születendő gyerekük, sokszor nem képesek elfogadni, ha mégsem olyan lett. És lelki nyomorékot csinálnak belőle...

2021. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

A.

Azt csak te gondolod, hogy a nem hiperaktív gyerek egyben hülye is, nem így van.

2021. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%
Amilyenre neveled! Minden baba( gyerek) úgy viselkedik, ahogyan szoktatják! Ezt egy 3 gyerekes gyerekpszichológus mondta! Igaz is.
2021. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2: teljesen elfogadom a gyermekemet, ùgy ahogy van. Tudom, hogy nem vàlasztunk gyereket, csak elmèleti a kèrdès.


#3: hiperaktivitàsròl meg hülyesègről szò sem volt, habem a nagy àtlaghoz aktìvabb vagy kevèsbè aktìv gyerekről.


#4:forràs? Bizonyìtèk?

2021. szept. 10. 16:13
 6/21 A kérdező kommentje:
A kèrdès elmèleti, tudon, hogy nem ennyire szèlsősèges skàlàn mozognak a gyerekek, ès aki kevèsbè aktìv nem jelenti, hogy kevèsbè èrtelmes èa fordìtva.
2021. szept. 10. 16:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A. Én is hasonló voltam, viszont elég okos gyerek is. Mindig a nagydumás unokatesóm volt a cukibb..
2021. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit jelölni, mert a kettő keveréke. Olyan, mint az A, de értelmes, nincs értelmileg lemaradva. Nem lehet ezt A és B re osztani, baromság.
2021. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Akit folyton szórakoztatni kell és nincs el egy percet sem magában, az mióta nevezhető önállónak? Csak kérdezem.
2021. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
Hát igen, aki fejlettebb az átlagnál az azért baromi jól elvan magában is. Jó, tudom, csak elméleti kérdés :D
2021. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!