Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet belőle probléma ha a...

Lehet belőle probléma ha a 2,5 éves gyerek sokszor látja meztelenen az anyukáját?

Figyelt kérdés

Együtt szoktunk fürdeni és ha valamiért együtt alszunk (nehezzen alszik el, beteg stb) akkor nincs rajtam ruha. (csak meztelenül tudok aludni)

Lassan már próbálom leszoktatni az együtt alvásokról...

A fürdés is talán egy 3-4 éves koráig mehet így.

2,5 évesen még nem nagy hozzá?


2021. szept. 15. 00:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Viszont nem kellene együtt fürdeni, aludni. Minek? Az is furcsa, hogy a fürdést 4 éves koráig előre tervezed.
2021. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem családon belül tök normális, hogy látják egymást a családtagok, nem kell ezen stresszelni.

Nyilván nem egész nap pucin rohangálsz te sem. :)

2021. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Sosem értettem minek együtt fürödni a gyerekkel.... Azt sem, mi a jó a meztelen alvásban. Egy pólóba meg egy bugyiba nem hal bele senki.

Baja nem lesz belőle, de nem is normális iylen mértékben a meztelenség,

2021. szept. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Mégis milyen baja lenne? Sok gyerek még 2,5 évesen szopizik is.
2021. szept. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

4!


Ahhoz se kell meztelennek lenni.

2021. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Önmagában a meztelenséggel semmi gond, mi felnőttként sem esünk kétségbe ha látjuk egymást a szüleimmel meztelenül, bár szándékosan a szituációt nem keressük.


Viszont sem az együtt fürdés, sem a pucéron együttalvás nem fér bele nálam már ennyi idősen.

2021. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Es nagyon nehezedre esne felvenni egy haloinget ha a gyerekeddel alszol??
2021. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
4-es, az is túlzás ha egy 2,5 éves még szopizik...
2021. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

2és fél éves a fiam. 1x nem fürdött se velem, sem az apjával. Ha bejön, miközben ő vagy én fürdök, azzal nincs semmi baj. De hogy beüljön mellénk?!


Együtt alszunk vele sokszor. Ruhában.

Gyerek elött en is meztelenül aludtam, sokszor az apja is. De mióta megszületett, én póló-bugyi, apja meg egy boxerben.


Nálunk ez a mérték, ami nálatok már nagyon nem fér bele.

2021. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Nálam ez már gáz. Látott már meztelenül, öltöztem át előtte, sőt van, hogy amíg én zuhanyzom ő fogat mos, majd csere. De sosem fekszem mellé pucéran. Ez már túl intim, ágyba meztelenül a férjemmel vagyok és nem a 2,5 éves gyerekkel.
2021. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!