Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet megoldani a szekrények, lépcsők stb sarkainak tompítását hogy ne legyen olyan hegyes?

Figyelt kérdés
Tudom baba boltba lehet venni sarokvédőt de nem lehet őket jól rögzíteni, ha csak nem vmi ragasztóval tenném oda, de akkor a bútorok nak is annyi.

#gyerek #baba #sarokvédő #Babavédelem
2021. nov. 19. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Felesleges. Meg kell tanulniuk a babáknak is vigyázni magukra, ha ez egy-egy fejeléssel jár, akkor úgy. Egyébként ügyesebbek, erősebbek, mint gondolná az ember. 😊
2021. nov. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
2-oldalas ragszalag? az ha rá is sül, lebírod mosni lakkbenzinnel.
2021. nov. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a férjem hozott a munkahelyéről spéci 2 oldalú ragasztót. Sokkal jobb, mint a bolti. Mi azzal tettük fel a sarokvédőket. Nem hagyott nyomot.

Nem tekercses volt, mint a cellux, hanem ilyen 2cm-es fehér kis téglalapok voltak.

2021. nov. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Felesleges


Pàr alkalom után megtanulja a baba

2021. nov. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Mi se vettünk , meg kell tanulnia, párszor beütötte a fejét de utána már nem is érzi ha néha beüti, de már kevesebbezer
2021. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi sem vettünk, csak úgy nem fejeli le. Párszor véletlenül az asztal sarkának nekiment, de hát azzal a hatalmas sebességgel nem sok baja lett.
2021. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Van sarokvédő, használjátok azt.
2021. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez ilyen öngerjesztő folyamat. Először leültünk és átgondoltuk hova is kéne venni. Végül már mindenben a potenciális veszélyforrást láttam, nem csak a sarkokban, de a szekrények, asztalok, stb. éleiben is. Csak az étkező asztalra kellett volna 8 db sarokvédő és akkor még mást nem is számoltam. Végül úgy döntöttünk, hogy sehova nem veszünk. Egyetlen szekrényajtóra vettünk gyerekzárat, ahol a tisztítószereket tartjuk.

Nem mondom, hogy sosem volt fejelés, de azért szerintem egyszerűbb, ha már most megtanulja, hogy a bútorok körül óvatosan kell mozogni. Mindentől nem tudod megvédeni.

Kétoldalú ragasztóból egyébként lehet kapni olyat, ami elvileg nem hagy nyomot leszedéskor.

2021. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ikeásokhoz elvileg van ragasztó is, ami utána könnyen lejön.
2021. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. nov. 19. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!