Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet megoldani a szekrények, lépcsők stb sarkainak tompítását hogy ne legyen olyan hegyes?

Figyelt kérdés
Tudom baba boltba lehet venni sarokvédőt de nem lehet őket jól rögzíteni, ha csak nem vmi ragasztóval tenném oda, de akkor a bútorok nak is annyi.

#gyerek #baba #sarokvédő #Babavédelem
2021. nov. 19. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem fel sarokvédőt.Elég egyszer rosszul érkeznie az üveg asztal sarkára..

Lesz*rom azt a pár ezrest ami elment rá,inkább legyen felesleges is minthogy megüsse magát.

Megtanulni meg mit tanul meg? Hogy ne csússzon el? Ugyan már.

Ott esik el ahol megcsúszik.

2021. nov. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én is azon a véleményen vagyok, hogy inkább felrakom Őket.

Én így nyugodtabb vagyok.

2021. nov. 21. 14:20
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem képes volt a saját lábában is elesni egy időben..Az egyik alkalommal elég csúnyán felrepedt a szája eséskor,féltem hogy a nyelvét is elharapta,de szerencsére azt megúszta.

Akkor szedtem fel az összes küszöböt is,így legalább már a bébi taxival is tud kényelmesen közlekedni a házban.

Nekem nem hiányzik,ha meg egy fokkal ezzel biztonságosabb a lakás ki nem sz*rja le,nem kell az oda.

2021. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!