Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke agresszív...

Akinek a gyereke agresszív volt, hogyan és mikor változott meg?

Figyelt kérdés
Akinek a gyereke agresszív volt (karmolt, verekedett, harapott stb) közösségben, óvodában, játszótéren, mikor változott meg és hogyan jó irányba? Esetleg kiderült, mi volt az agresszív viselkedés oka?

2021. nov. 23. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Kinőtte fél év után. Nem derült ki, mivel nem változott semmi a gyerek életében amikor elkezdődött
2021. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

1,5 évesen kezdett durván közelíteni a gyerekekhez a fiam, olyan 2-2,5 éves kora között tetőzött, aztán 3 éves kora után valamivel lecsengett. Elképzeléseim vannak, miért csinálhatta, 2 évesen megszületett a húga is, nyilván az is összezavarta. Igyekeztem következetesen, de türelmesen kezelni, ez nem mindig sikerült, mert én sem vagyok robot, de alapvetően az volt a szabály, hogy ha elkezdett támadni valahol, azonnal hazajöttünk.

3 éves korában úgy leszokott róla, hogy ovikezdéskor az óvónő már kielemkedően jólneveltnek nevezte, csak pislogtam. Most 11 éves, valamennyi agresszió még mindig maradt benne, de ez szerintem sok sporttal elég jól kordában tartható. Verekedni nem szokott egyáltalán.

2021. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!