Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha a kislányom...

Mit csináljak, ha a kislányom megtalálta az ajándékát?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 08:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%

Nem tudod másra cserélni? Arra meg mond hogy egy másik kisgyereknek adod


De amúgy semmit nem tudsz ezenkívül tenni

2021. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát anno anyám oda adta akkor és karácsonyra a nagy semmit kaptam. Szépen elbaxtam magamnak a karácsonyt. Az volt az első és utolsó eset, hogy kutattam utána.
2021. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ott a pillanat hevében mit mondtál neki, hogyan kezelted a helyzetet?


Vagy nyomtál egy Pause-t a gyereken, amíg felteszed a kérdést és jönnek válaszok?

2021. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom másra cserélni, mert így is kevés a fizetés meg drága a pelenka. A másik gyereknek kell pelenka
2021. dec. 12. 09:05
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ja, hogy te vagy a tegnapi troll a problémás gyerekekkel. Eddig a verést promotáltad, most újra kiparodizálod a szegény szülőket, akiknek pelenkára is alig futja, mint a régi kérdésedben.

Unalmas vagy és könnyen felismerhető.

2021. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Unalmas vagy már.
2021. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is ő az. De gyorsan nől a gyerek, màr 5 éves.
2021. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__probl..

Ez is az ő kérdése. Tipikus keresőszavak, a kommenteknél hiányzik a mondatvégi írásjel.

Troll.

2021. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
De gyorsan változik a gyerek kora.😂
2021. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi idős gyerek? Magyaràzd ki, hogy az a karàcsonyi ajàndèk. A mikulàs/Jèzuska előre szèthordja, mert egy nap nem èrne rà, ès a szülőknek kell a fa alà tenni. Vagy ha nem mesèztek karàcsonyra, akkor egyszerűen meg lehet mondani, hogy az az ajàndèka lesz. Az èn gyerekem tudja, hogy mi vesszük az ajàndèkokat. Azt is, hogy mit vettem, mert ő kèrte.
2021. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!