Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy majdnem 2 évesnek jó...

Egy majdnem 2 évesnek jó ajándék lehet egy távirányítós kisautó, tud már vele játszani?

Figyelt kérdés
2-6 éveseknek való játék, a távirányítón 2 nagy gomb van, ő megérti már, hogy azokat nyomni kell? Tetszeni biztos tetszene neki, csak nem tudom, hogy tudná-e már használni :D

2021. dec. 16. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a fiam 2.5 évesen kapott karácsonyra tudta iranyitani a kanyarodásokkal volt gond azért de tetszett neki.
2021. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha, persze gondolom, hogy ilyen kicsiknek még nem megy, de nem is ez a lényeg :) Igazából a gyerek apja úgyis imádja az ilyen dolgokat, majd a gyerekkel együtt irányítja az autót, szerintem így mindketten élveznék :D
2021. dec. 16. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmit vegyél neki inkább, amihez nem csak gombokat kell nyomogatni, hanem neki magának kell tolnia és berregnie hozzá. Minél több mindent "tud" egy játék, annál passzívabb a gyerek. Egész életében számítógép előtt fog bambulni jó eséllyel, a gyerekkorát töltse aktívan.
2021. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2 éves fiamnak van. Nyomkodja, de szerintem nem érti még az összefüggést. Néha megkapjs, akkor az apja nyomkodja, ő meg kergeti az autót.
2021. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem még kicsi hozzá, és inkább vmi fejlesztő játék kellene neki.
2021. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van neki mindenféle fejlesztő játéka, de nem játszik azokkal.
2021. dec. 16. 11:44
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan megveheted, max a nyáron jatszik vele .
2021. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyesmit vegyél neki, hanem ami a kézügyességét fejleszti. Attól, hogy megnyom egy gombot nem fejlődik semerre sem. Vannak olyan boltok, ahol régi játékokat lehet vásárolni. Vegyél neki például búgócsigát, ha ismered, mi az. Vagy vegyél kifestőkönyvet színes ceruzákkal. Vagy egy lendkerekes autót, amit a saját kezével indíthat el, ha fiú. Vagy de inkább majd jövőre egy olyan biciklit, amin nincs pedál, hogy az egyensúlyérzéke fejlődjön.
2021. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, azért nem játszik a játékaival, mert túl sok van neki. Nem kell mindegyik játéknak szem előtt lenni.
2021. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as: ha lány, nem indíthatja el a lendkerekes autót a saját kezével? :D
2021. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!