Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezelőtt kb. 10 évvel az akkor...

Ezelőtt kb. 10 évvel az akkor 7-9 év körüli gyermekem - szerette a LEGO-t - kapott egy nagy dobozos, nagyon drága LEGO - t amit egyáltalán nem értékelt és apránként, nagyon hamar gyakorlatilag megsemmisítette. Ez abnormálisnak számít?

Figyelt kérdés
Vagy ez teljesen átlagos, kisgyerekek gyakran csinálnak ilyesmiket?

2021. dec. 25. 19:36
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kapta. (nekem mint szülőnek ez hatalmas öröm volt hogy ezt adhattam neki)
2021. dec. 25. 19:37
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Normális, igen.

Gondolom most nincs nála semmilyen pszichés, mentális betegségre utaló jel.

2021. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy megsemmisítette?


Most a második gyerek használja nálunk az első legoit, semmi bajuk. 10 év van köztük kereken.

2021. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Elemeire bontotta és azokat eltüntette.


Ez LEGO város egy izgalmas, gyerekek által kedvelt épülete volt.

2021. dec. 25. 20:19
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen termeszetes mert valoszinuleg nem neki valo volt egy tobb szar darabbol valo szurke épület. Az trend hogy kisebb lego kedzleteket ajandekozunk pl. Egy kis rendorautot figuraval, egy 100 dbosat amibol kirakható egy dino vagy repulo. Ezeket a nagy epuletekkel nem tudnak jatszani, jobb hijan szetszefik, probalnak osdzehozni valami mast belole de tul specigikusak kockak, lesz belole kavics a domperbe, parat bevisz a suliba stb. Amugy meg nem tudom mi volt annyira bazi draga hogy meg most is utana sirsz. Most volt a neten 2200 ftert kis szettek, utcasepro kocsi figuraval, rendorauto, helikoptet, allatos, cicas stb. Nem egy bagy összdg és nagyobb eséllyel marad meg.
2021. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
41%
Bocs a teldfonrol irok gyorsan
2021. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Mindig a kicsiket kapta, olyanokat amiket kifejezetten szeretett volna, ez akkor olyan extrának tűnt (amúgy nem sírok érte csak eszembe jutott egy reklámról) és hát kb. 10 éve 17 ezer forint volt, ami nekem nagyon drága volt.
2021. dec. 25. 20:28
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
És 10 éve ezen rugózol? Miért? Hogy milyen pszichés baj jele ez... mert most már kiütközött rajta valami? Vagy vissza akarod kérni tőle vagy a másik szülőtől az ajándékod árát? Nem igazán érthető, hova akar kilyukadni a kérdésed, mit akarsz kinyomozni.
2021. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az számít abnormálisnak, hogy egy 10 évvel ezelőtti dolog aggaszt
2021. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem abnormális, de a legtöbb gyerek szereti a legot, amelyik nem szereti annak nem vennék.
2021. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!