Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek 3 éves kisfiatok...

Mit vettetek 3 éves kisfiatok szülinapjára? Közeleg a szülinapja, de nincs ötletem mivel lepjem meg.

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nos, én átgondoltam, mit is szeret csinálni a kisfiam, ami nem volt nehéz, mivel együtt élünk, látom, napi szinten miket csinál. Na most ennek megfelelően válogattam neki dolgokat. Kapott autókat, sínpályát járművekkel, könyveket, kirakót, fürdőköpenyt. Elmentünk együtt vonatozni, kisvasúttal is, hatalmas élmény volt neki.

A te kisfiadat nem ismerem, te jó esetben igen, ezért csak néhány ötlet: autós bármi, hangszerek, építőkockák, sínpálya, matricák, puzzle, könyvek, barkácsasztal, konyha, sátor, mászóka, csúszda, bicikli, biciklis sisak.

2022. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az autókat nagyon szereti, főleg a távirányítósakat, bicikli, játék konyha, építőkocka,ezermilliárd kisautó-nagy autó stb...könyveket, hangszereket, puzzle nem szereti, legalábbis az még nem köti le. Gondolkoztam a mancs őrjárat tornyában, de sehol nem kapni raktáron. Szereti a tűzoltó Sam mesét is, milyen tűzoltós dolgot érdemes venni belőle? Tűzoltó autó van neki 3 is. Kis ajándékoknak kapni fog kifestőket, fürdőkádba játékokat, ruhákat, gyurma készletet de fő ajándéknak fogalmam sincs mi lenne jó.
2022. jan. 3. 11:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy bicikliből, konyhából és autókból, epitokockakbol van neki sok.
2022. jan. 3. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Tűzoltó állomás. Keress Mancs őrjáratos mindenféléket: tányér, kulacs, ernyő, lámpa, sapka, ilyesmik.
2022. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindene van, akkor mi lenne, ha inkább élményt kapna? Elvinni valahová :) Mi pl sztem elmegyünk a budapesti állatkertbe, mert nemhogy Budapesten, de vonaton sem volt még :D
2022. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Élményt is kap, játszóházba visszük szülinapján.
2022. jan. 3. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha kap kis ajándékokat meg élményt is, akkor minek még egy nagy ajándék? :O
2022. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ikeás favasút szettet fog kapni tőlem majd.
2022. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindene van, akkor ahhoz vennék kiegészítőket, amivel sokat játszik, pl konyhahoz kávégep, kenyérpirító, vagy uj duplo készlet, fa vonathoz, autopalyahoz kiegészítők stb. Vagy vmi "értékesebb" könyv a kedvenc témájában, pl a scolar kiadosak nagyok jók szerintem.
2022. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!