Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éveseteknek teljesen hátra...

6 éveseteknek teljesen hátra lehet húzni a fitymáját?

Figyelt kérdés
Ha igen, ezt mikor és hogyan értétek el, ha nem, tesztek valamit ellene?
2022. jan. 5. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Vidd el urológiára.
2022. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura a kérdés. Már rég szólt volna a gyerekorvosotok ha igaz lenne. Az én fiamnak is évente nézték hogy változik-e és mindig mondták mi a teendő. Pedig több orvosa is volt. Mindegyik figyelte és szólt.
2022. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2es. Jó nektek. Az én fiam 4 éves és soha senki nem nézte rajtam kívűl.
2022. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nekem ugyan csak 2 éves a kisfiam, de soha senki nem nézte még a fitymáját.

Kislányom 4 éves, 18 hónapos oltás óta nem látta a gyerekorvos, védőnő is csak 2x, utoljára 1 éve a 3 éves státuszon. Ott is ugye felöltözve. Neki se nézte soha senki van-e kisajak összetapadás lent vagy sem.

De ha éheztetném, verném, bezárva tartanám őket se venné észre senki (a nagy ugyan már ovis pár hónapja).

2022. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A gyerekorvos évek óta rá van kattanva a témára, hátra akarja húzni neki egészen, de mikor picit is mozdít rajta utána igencsak fáj szegénynek, félek, hogy érzéstelenítés nélkül akarná simán feltépni.

(amúgy nincs semmi gondja a gyereknek vele)

Normális urulógushoz szeretném elvinni, de most ez is lutri, hogy melyik milyen, akik fiús anyukák segítségét tudnám kérni meg mind azt mondják, hogy ők születésük óta mozgatták és nen volt ilyen gondjuk.

A gyerekorvosunk meg nagy tilos hozzányúlni hozzáállású, de atért elvárja, hogy, feljöjjön neki...

Nem tudom melyik kórházban tudnák ezt humánusan megoldani (a helyiben dolgozik egy volt-védőnő ismerősünk, azt mondja hogy ők ott tini korig nem foglalkoznak ilyennel, mert jól van az úgy, a természetre bízzák)

2022. jan. 5. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Heim Pálban voltunk, nem húzták hátra erőszakkal annak a fiamnak, akinek csak le volt tapadva. (Orvosunk sajnos azóta nyugdíjas lett.) De ha szűkület van és nem tapadás, az nem oldódik meg magától, és meg kell oldani, hogy később tudja használni. Ezt helyi érzéstelenítéssel csinálják és pár nap még otthon, amíg kellemetlen lehet.
2022. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak le van tapadva
2022. jan. 5. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Óvatosan a gyerekorvosos felhúzással, mert családon belül ugyanemiatt gyulladásos lett a kisfiú fütyije és folyamatosan viszketett neki, nem bírta a pelenkát, stb stb. Felsértették.

Az én fiam most kapott konkrét elszólítást, hogy álljunk rá az ügyre, mert neki sem lehet mozgatni. Én azt a tanácsot kaptam, hogy először próbáljuk meg erre való szövet lazító krémmel és ha nem segít, akkor jelentkezzünk sebészeten.

Viszont a munkatársnőm a fiát magán orvoshoz vitte és ott érzéstelenítéssel csinálták a beavatkozást. Még nem jártam utána mennyibe kerülhet, de én lehet ilyen megoldást keresnék majd, már ha megfizethető…. Tartok tőle hogy az emlékezetébe ég a rossz esemény, ha egy nemtörődöm sztk hangulatban történik ez.

2022. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!