Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan gyerek rágó,...

Létezik olyan gyerek rágó, amit egy 2 és fél éves kisgyerek is ehet és ha lenyeli nem lesz baja tőle? Olyanra gondolok, ami rágás közben elolvad a szájában.

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Templomban ostya

meg az olvadó cukorkák

a rákszirom

2010. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

ezek olvadnak és nem lesz baja tőle.

rágót gondolom nem csak én nem adnék egy két és fél évesnek.

2010. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvadós rágó létezik, de most nem jut eszembe a neve.
2010. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak ezek az olvadós cukrok, az én 2,5 évesemnek mindig ilyet veszek, mert utánozni akarja a nagyokat, hogy ő is rágózik már...:-). Olyan, mint régen a tutti-frutti volt, csak most gyümölcs ízű tejkaremellának hívják, szinte minden boltban lehet venni. Én mindig félbe vágom, mert egy egész még nagy egyszerre és szépen elrágcsálja..., elolvad a szájában.
2010. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazi rágót én sem adnék a gyerekemnek,azért kérdeztem,hogy létezik-e ilyen olvadós rágó.

Az én kislányom is utánozni akar bennünket,mindig kéri a rágót,amikor nálunk is látja:-)


Kedves utolsó válaszoló!

Tudom mire gondolsz,már mi is vettünk neki olyat.De félek,hogy elromlik tőle a foga,mert neki nem elég 1-2db.

2010. szept. 8. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Mamba, Maoam.

Én simán adok neki néha.

2010. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egyszerre megeszik 3-4 db ilyen vackot, még nem fog elromlani a foga.

Én adtam a gyereknek rendes rágót is, mondtam neki, hogy csípős. Megkóstolta, ki is szedte a szájából, hogy "sipős" és azóta nem kér.

2010. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kár volt kiemelni, kettővel feljebb megírtam a választ....
2010. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezekkel az a baj,h beleragadnak a fogba,és sokkal jobban károsítják,mint egy sima cukor.A fogorvosok sikítanak tőle.(Meg a nyalókától.)Olyan cukormentes mint egy igazi rágó,pedig nincs.

Na ezekkel bár tisztában vagyok,de néha adtam nekik mikor kicsik voltak.:)

2010. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nem adnék neki. Azt vettem észre magunkon, hogy sok egészségtelen ételről lemondtunk a kicsi kedvéért, hiszen ő mindig azt szeretné enni amit mi. Így inkább mi mondtunk le, s mindannyian helyesebben táplálkozunk.
2010. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!