Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen kell tudniuk...

Hány évesen kell tudniuk például hogy hogyan hívják őket?

Figyelt kérdés
Vagy a szüleit, hol lakik? A lányom csak a saját keresztnevét tudja, de ha kérdezzük, hogy hívnak, arra nem válaszol. A barátnőm kisfia tudja a saját teljes nevét, a szüleiét és azt is, hol lakik (város). Mindketten februárban lesznek 3 évesek. A lányom nagyon le van maradva ezek szerint?

2022. jan. 7. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elvárás e, azt nem tudom, de szerintem kellene tudnia. Enyém is februárban lesz 3, ő is tudja már, ha kérdezzük.
2022. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kellene már tudni ilyeneket ennyi idősen
2022. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
A kiskönyvébe van tájékoztató, hogy milyen korban mit kell tudniuk. 3 éves korra van az írva, hogy ilyenkor már tudja a gyerek a nevét, születési dátumát.
2022. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
3, ezt benézted, mert 4 éves korban kérdezi
2022. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tanítod meg neki, akkor magától nem fogja tudni ☺️
2022. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Most voltunk a kisfiammal a 4 éves státuszon. Ott úgy hangzik a kérdés, hogy az alábbiak közül kettőt meg tud-e nevezni: keresztneve, lakhelye, életkora, vezetékneve.
2022. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Derjaderja ***** válasza:
37%

Attól függ, megtanítod-e. Ha jol beszél és gondolkodik, akkor elvileg már képes ra, de kérdés, értelme van-e.

Lányom tudja a nevéteg az utcat es az apja nevét. Az en vezeteknevem az az en dolgom, nem tanítom.

Mások kerdésére meg akkor es azt válaszol, amit akar, egyàltalan nem szeretném azt sugallni, hogy egy random felnőtt jogosult megkérdezni a nevét.

2022. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
2 evesen mondta mar. Neve, mi nevunk, cimunk, apa hol dolgozik, mamaek hol laknak (varos nev csak) meg a sajat lakcim teljesen. Na aztan elmaradt valamiert h keedezgetem, szoval a lakcimu ket ujra kell tanulnunk.
2022. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%
*kerdezgetem * lakcimunket bocs
2022. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

4 éves státusz kérdezi, nem kell 3 éves korára tudni. Persze ettől még tudhatja.

Ugyanolyan ez, mint az, hogy 18 hónapos korig "illik" elindulni, de van aki már 1 évesen jár.


[link]

2022. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!