Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves fiúnak ajándékötlet?...

6 éves fiúnak ajándékötlet? Mondanátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném vinni, nekem nincs gyerekem és a körülöttem se nagyon, így nincs tapasztalatom, hogy mi a “menő” náluk.

Nincs elhalmozva, nem az a tipikus mindentmegveszekagyereknek és ezer játék sorakozik család. :)


Anyuka persze azt mondja nem kell semmi, de én szeretném meglepni. Nem nagy dologra gondolok 5-10 ezer Ft közti érték.


Ti mit vinnétek? Fiatok minek örülne?


2022. jan. 21. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekmikroszkóp, társasjáték.
2022. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, lego.
2022. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Esetleg könyv, társasjáték ötletet kaphatok?


(Tudom, hogy kor szerint lehet kapni, de jó lenne olyan, ami tényleg “megéri” és nagyobb az esély, hogy nem nyúlok mellé)

2022. jan. 21. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Az enyém koncertjegynek örült. Moziba is elvihetnéd. Ha játék, akkor az aktuális kedvenc mesehőssel bármi.

Illetve pont a hatodik születésnapjára kitalálta, hogy úgy szeretne igazi levelet kapni. Beizzítottam az ismerősöket, és 40 db képeslap ömlött ki a ládából a születésnapján. (Persze kilopkodtam és összegyűjtöttem, mert egész héten szállingóztak :D ) Nagyon boldog volt.

Társasban ami nekünk jó volt, bár nem nagyon érdeklik, az kockapóker, Dobble, Camel up.

2022. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Menőcsajszi72 ***** válasza:
[link] ezt venném neki!
2022. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!