Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak ha a szülő minden szavát megkérdőjelezi a nagyszülő a gyerek jelenlétében?

Figyelt kérdés

Tehát én azt mondom pl hogy valamit nem szabad, a nagyszülő pedig rávágja hogy csinálja csak. Vagy én valami szerintem veszélyes dolgot nem engedek, de ő megkérdőjelezi még azt is hogy egyáltalán veszélyes-e ez a dolog.

Igazából a lényeg hogy én bármit mondok annak az ellenkezőjét kell mondja. Jó szórakozás gondolom.


2022. febr. 13. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Olyan, hogy a nagyszülő nem talalozhat az unokájával.
2022. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem viszem a gyereket a nagyszülöhöz.
2022. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna nem vinném.
2022. febr. 13. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vigye az apja, te meg maradj otthon. Egyébként CSAK rajtad múlik.
2022. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
“Mama, a gyerek anyja én vagyok, az én felelősségem, úgyhogy kérem tartsa tiszteletben amit mondok!”
2022. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd félre! Beszéljetek! Mondd meg neki, hogy te vagy a gyerek anyja, te hozod a szabályokat, és ezt legyen szíves tiszteletben tartani. Volt neki is kicsi a gyereke, volt lehetősége nevelni, döntéseket hozni, de most ő a nagymama, nem pedig az anyuka!
2022. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Apósomról van szó. Nem lehet vele értelmesen beszélni, szerinte ez vicc.
2022. febr. 13. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
"Már meg ne haragudjon Julika, de amit én, az anyja megtiltok, az tiltva lesz. A válaszom NEM! Petike nem csinálhat ezt meg azt, mert nem helyeslem!"
2022. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as ez rendben, úgyis az lesz amit én mondok. Az zavar hogy a gyerek nem fog tisztelni ha más úgymond kioktat a jelenlétében. Attól félek hogy utána nem fog szótfogadni.
2022. febr. 13. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

A gyerek azt tiszteli, aki konzekvens.

Egy olyan szülöt viszont nehéz tisztelni, az attól FÉL, hogy egy kivülálló beszólásai valamit is számítanak - EZ a hozzáállásod sokkal inkább aláássa a tekintélyedet, ez azt mutatja, hogy nem vagy biztos magadban.

2022. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!