Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a barátaink 2 éves kislányának?

Figyelt kérdés
Olyan 10 000 ft értékben gondoltam venni valamit, de nem tudom egy ilyen korú gyerek minek örülne.

2022. febr. 22. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szülőket kérdezd! Nekik kell örülniük, ha ilyen értékben gondolkodsz! (Nem mindenki őrül egy újabb sok helyet foglaló nagy ajándéknak).

A gyerek örülne egy 600 Ft-os aszfaltkrétának is, ha van kivel rajzolni. ;)

2022. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom nemrég múlt 2. Az ő kedvencei: duplo, játékkonyha, gyurma/ceruza/matrica/kifestő, mindenféle puzzle, hűtő mágnesek és mesekönyvek. Szerintem kis csomag duploval vagy bármilyen játékkonyhai kiegészítővel nem nagyon tudsz félrenyúlni. A másik ami jó az a fogyóeszközök mint a ceruzák, filcek, gyurmák.
2022. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak győződj meg róla, hogy nem ad ki hangot és nem villog. 🙈 A gyerek ugyan örülne neki, de a szülei a pokolba fognak kívánni.
2022. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekzonogaranak nalunk nagy sikere volt. Tudom, annak pont van hangja, de 1,5 eves kortol felfele lekoti a gyerekeket nagyon sokaig (2 es 6 eves gyerekeim vannak).

[link]

2022. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!