Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagynád a gyereked maga...

Hagynád a gyereked maga játszóházban?

Figyelt kérdés
Sokszor probléma, hogy nem tudunk 1-2 dolgot megoldani a férjemmel együtt, nincs segítségünk semmi, nincs nagyszülő, gyerek 3 éves, pl egy bankba elmenni se tudunk kb nélküle vagy bármi, ha akarunk együtt vásárolni is bármit hétvégén legyen az egy Praktiker (felújításban vagyunk) vagy akármi mindenhova visszük, persze tipikus 3 éves, minden érdekli, mindenkivel beszélgetni akar, ne lehet tőle nyugodtan semmit megnézni. Nemrég vettem észre, hogy a helyi játszóházban van maximum 3 órás gyerekfelügyelet, kérhető. Ti ott hagynátok ilyen helyen mondjuk ennyi időre? Bölcsis, tehát alapból ott is "maga" van nyilván 8-15ig minden nap, de azt valahogy jobban el tudom képzelni, mint egy játszóházban.
2022. márc. 2. 09:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

A 3 évesemet igen…

Ha màsik jelenleg 2 èvesemet 3 évesen sem.


Szóval gyerekfüggő..


De inkàbb szereznrk rendes bèbiszittert.

2022. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehet 3 évest otthagyni, nézd meg a pontos feltételeket, egy 3 éves sokszor túl sok odafigyelés nekik.
2022. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Nalunk a helyi edzoteremben volt gyerekfelugyelet, en vittem, kellett ido, meg megszokta, volt, hogy sirt utanan, de aztan annyira megszerette, hogy a mai napig eszebe jut, mikor arra setalunk, pedig a covid miatt 2 eve mar nem voltunk.
2022. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Soha, én a 4 évessel és a 2hónapossal mentem bankba egyedül és sok más helyre. Azóta is így járunk mindenhova ha nem oviban van. Apuka hétvégente van itthon akkor négyesben megyünk mindenhova.

Hidd el senkinek sem egyszerű, az én 4 évesen is pörög de tudom kezelni és tudja ha ilyen helyen vagyunk akkor halkan és figyelmesen. Játékot szoktam vele játszani, figyeljen meg ezt meg azt pl mondja meg hány néni van vagy lámpa, szék. Vagy hogy szerinte ki a következő.

2022. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szobatisztaság a feltétel, mást nem ír.
2022. márc. 2. 09:49
 6/27 A kérdező kommentje:
Igény esetén gyermekmegőrzést is vállalunk maximum 3 órás időtartamban, beszélni tudó, szobatiszta és különleges bánásmódot nem igénylő gyermek(ek) részére.
2022. márc. 2. 09:50
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem. A legtobb helyen kis fiatal csajszik vannak,akiket csak azert vesznek fel mert fiatalok és jár utánuk a támogatás,és nem azért mert alkalmasok erre a munkára,ami amugy nem csak annyibol állna,hogy kiszámolja mennyit kell fizetnem. Hozzank amúgy mindig oda csatlakozik egy-két gyerek, kifejezetten hozzám,és nem a 2 éves fiamhoz,mindig kérdezik játszom e velük,meg egyedül vannak.
2022. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem még kicsi. De egy 5 évest már ott mernék hagyni.
2022. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

Egyedulallo anyakent az elejetol mindig mindent el tudtam intezni babaval /nagyobb gyerekkel. Nem egeszen ertem, hogy ha ketten vagytok raadasul , miert ne lehetne bankba menni tole ??


Amugy nem, en 3 evesen nem hagynam ott, leghamarabb olyan 6 korul.

2022. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha van kimondott gyermekfelügyelet, akkor igen. Az Ikea játszóház pl. ilyen, oda szülő be sem mehet. De persze a gyerektől függ, van olyan, aki 3 évesen még éretlen hozzá, neked kell ismerned őt.
2022. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!