Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan aki nem viszi...

Van olyan aki nem viszi játszótérre a gyerekét és még nem óvodás nem bölcsődés?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

Szerinted?!


Nem, nincs olyan 🤦‍♀️

2022. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Jelen.


Én speciel kivagyok a játszóteres anyukáktól, kétszer voltunk. Köszönjük, elég is volt egy életre. Úgy tudnám jellemezni, hogy sokkot kapott a gyerek is, meg mi is. Brutális volt.


2,5 éves a lányunk, tavaly nyáron lett a kertbe csinálva neki hinta csúszdával és homokozó. Idén bővítjük ezt mászókával, toronnyal. Ahhoz lesz kötél és mászófal.

Barátainknak vannak gyerekeik, velük szoktunk találkozni, vagy ők jönnek át, vagy mi megyünk. Szóval megvan a gyerektársaság neki bőven, de én nagyon nem vagyok ez a beszélgessünk, barátkozzunk csak azért, mert te is anyuka vagy. A ringatótól, baba-mama klubtól is menekültem mindig.

2022. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Én is tartottam tőle hogy majd milyen anyukákkal hoz össze a játszótér. A válasz: semilyenekkel. Nálunk érdekes mód mindenki a saját gyerekével foglalkozik meg olyan szülőkkel akiket ismer. Idegen soha nem szólt hozzám
2022. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Igen mi.

Néha megyünk,sosincs senki,pedig társaság miatt mennénk. Így unakmas. Otthon komplett játszóterünk van.

2022. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

En is rettegtem a gondolattol, hogy majd jatszo es halalba kerget mindenki mas :D

De pozitívan csalodtam.

1, ha olyan jatszora megyunk ahol tobb gyerek van, ha nincs kedvem beszelgetni, a cserfes anyukak megtalaljak egymast, igy en el lehetek a gobdolataimmal

2, a gyerek jot hatszik, elmenyt merit, tapasztalatot gyujt, milyen egy idegen tarsasagban elhelyezkedni. Ezt örömmel latom, es persze mindig akad vmi amit meg kell tanulnunk, legutóbb pl atugrott egy foldon fekvo kislanyt, mert apukaval igy jatszanak itthon. Na most ezt megtanultuk, h veszelyes igy tovbet nem csinalja

3, ha megis beszelgetesre vagyom, megpróbálkozok olyannal dumcsizni aki szimpatikus. Ha latom rajta h nem igenyli, otthagyom, de ilyen nem igazan volt meg, mert kedves emberekkel futottunk ossze mindig. Talan 1x szivtam meg, tolem tavol allt anyuka nevelese es bosszantott.. de tobbet nem alltam le veluk es kesz.

2022. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Én 1x vittem el akkor, azóta (már iskolás) úgy negyed évente 1x kb ha elosztjuk, pedig itt van 200m-re
2022. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Igazán nem tudom milyen ember lehet, aki képtelen egy elutasító magatartást magára erőltetni a játszótéren, inkább telerakja a kertet százezrekért egy halom hintával, meg mászókával, amivel 6 éven felül senki nem fog játszani. Senki nem fog akaratodon kívül beszélgetni veled, se a játszón, se máshol. Nem mész oda pletyizni a többi nőhöz és ennyi.
2022. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Mi "kétlakiak" vagyunk.

Eredetileg egy kisebb faluban lakunk. 3 háznyira a játszótér. Itt gyerek sosincs, csak ilyen 15-16 éves kamaszok. Befoglalják a hintákat, ott isszák az energiaitalt, cigiznek. Na ezért felesleges kijárni.


Hétköznap a munkám miatt sokat vagyunk a városba, anyáeknál alszunk sokszor. Ott a lakótelepen is van egy játszó. Vagy elveszik a gyerekemtől a saját játékát, anyuka meg csak vihog rajta, milyen jópofa a gyereke. Vagy anyuka beül mellém a padra és elmeséli az életét, miközben én full le se szarom, hiába szólok, hogy dolgoznék, míg kicsit elvan a gyerek, csak mondja mondja...

Vagy épp a gyerekem kinálgatják kajával, miközben 4x kértem meg a gyereket is, anyukát is ne adjanak neki

Így a városba kb havi 1x lemegyünk, félóra alatt felcseszem magamat azt hazamegyünk.


A kerbe (a falun) van minden is. Homokozó, mászóka, hinta, csúszda. Nem sajnáltuk a pénzt rá...

Imád ott játszani. Jobban mint a játszón.

És baromság, hogy max 6 éves korig... tesómék 12-14 évesek, simán eljátszanak ők is itt. Sőt, a hintàt én használom a legtöbbet.

2022. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
7-es, ne haragudj, de nem tökmindegy neked, hogy a saját kertünkbe, a saját pénzünkön miket vásárolunk?
2022. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Mi sokat jartunk, de csak mert kozel van. De sokszor undorodtam tole, hogy oda hugyoztatjak a gyerekeket. Kerestunk nehany kulturalt jatszoteret.
2022. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!