Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » „Szülők, egy gyereknek melyik...

„Szülők, egy gyereknek melyik ruhadarabból mennyi darabnak kell lennie? Nálatok miből mennyi van?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesnek?
2022. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen korosztályra gondolsz, de szerintem egy hére való legyen. Tehát mosás nélkül egy hétig legyen elég tiszta neki. A babák úgyis hamar kinőnek mindent, de gyakran is kell őket öltöztetni. Meg persze évszaknak megfelelően kell többféle ruha. Aztán minél nagyobb a gyerek, annál kevesebb kell neki relatíve.

Felnőttként meg még kevesebb szerintem. Nekem sajnos elég sok ruhám van, de a felét se hordom. Van ami 10 év alatt 2x volt rajtam, kár volt megvenni.

2022. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 15 felsője van (most a hosszút számoltam mert meg azt hord), es kb 10 nadrág, 7 trikó amit a hidegebb napokon adok a felső alá, es indokolatlanul sok pulcsi (kb. 10 abbol is, mert mindenkitől azt kapunk), es 2 kabát, 2 vízhatlan nadrag 1 vékony 1 vastagabb. 10 zokni, 2 pár cipő. Kesztyű 2 pár, sapka 2 db, sál 1db. Es egy ünneplősebb ruhája van ami nem nagyon van rajta, kantaros nadrag inggel. 2 éves.
2022. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 naponként mosok, 5 váltás ruha elég lenne. Van vagy 20, két szomszéd is nekünk adja a kinőtt gyerekruhákat, és anyósom is folyton vásárol. Én kb csak fehérneműt veszek néha 🤷‍♀️
2022. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 10-20 db-ot tartok ideálisnak mindenből felnőttnek és gyereknek is. Persze ami kopott, azt kidobom, szóval cserélődnek a dolgok.
2022. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!