Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor elkapta a 2,5 éves...

Amikor elkapta a 2,5 éves gyereketek a hányás-hasmenés-lázas vírust, hova ment a hányás-hasmenés?

Figyelt kérdés
Én gyerkőccöm most nem rég jött ki belőle, 3 napig 39 fokos láza volt, a fosi a pelusba ment, pedig előtte szobatiszta volt, hányás meg ahol éppen rájött. Gondolom ilyen helyzetben nem várható el a gyerektől, hogy a wc-be menjen. Ami nem is volt baj, mikor beteg volt, de most, hogy jól van, ismét nem akar megszabadulni a pelustól. Valami ötlet?

2022. ápr. 10. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Ezt jól elrontottad... Szobatisztult kisgyerekre nem kellene visszaadni a pelust ilyenkor sem...
2022. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

1, még én is bepelenkáztam magam, amikor úgy elkaptam ezt a vackot, hogy a gyenge gátizmom miatt nem jutottam ki a wc-re és összef... mindenem.


Valószínűleg attól fél, hogy nem ér ki időben. Sok türelem kell hozzá.

2022. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan add rá vissza a pelust, pár hét és ő maga nem fogja engedni hogy ráadd.

Amúgy is bőven van ideje leszokni róla.

2022. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

En mèg 3 èves kora utàn is volt 1x, hogy visszapelenkàztam, mikor ment a hasa. Elhagyta utàna ùjra a pelust.

Adj neki egy kis időt, lehet, hogy nem bìzik mèg ùjra magaban. Ha màr egyszer leszokott, nem lesz ùjra pelenkas.

2022. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem ért ki, hát áthúztam az ágyat. Eszembe nem jutott volna visszaadni rá a pelenkát.
2022. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

5# ennyi eszed van. 😁😁😁

Neked se való gyerek.

Csak a gyereket sajnálom hogy ilyen traumának teszed ki, hogy összefosatod vele az ágyát.

Aztán egy életre rettegni fog, hogy hol jön rá a hasmenés, és nem fog tudni rá megoldást találni, mert a buta anyja nem engedte neki hogy pelenkát hordjon.

Beteg! Érted az agyaddal? Beteg bmeg. Aki beteg, az ápolásra szorul, és ha ahhoz pelenka kell, akkor az kell! Kortól, nemtől függetlenül.

2022. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Aha 5ös,és hányszor???? 20-30-szor? Ha ennyi felesleges ágyneműd van,igazán megdobhatsz párral...
2022. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy trauma volt neki. Most nyilván attól fél hogy nem fog kiérni időben, nem tudja visszatartani, ahogy a hasmenést sem. Ezért ragaszkodik a pelenkához. Adj neki időt, el fogja hagyni. Ez ugyanolyan, mint mikor én felnőttként beleestem ebbe, és még a gyógyulás után se mertem, csak kímélő kaját enni, nehogy baj legyen belőle. Hetekig tartott, míg visszaszoktam a szilárd ételekre.
2022. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
43%

Egy kisebb vödör ilyenkor az agy mellett fosival eddig kiert a gyerek es vodorrel ulve a, wcn ugye volt hogy jott alul felul meg nalunk szuloknel is.. A pelust ajanlanam ilyen kicsinel de a kis vödör hanyas esetben mindig ágy mellett legyen


Mi Igy csinaljuk Ha elkapta egesz csaladot mindenkinel volt egy kis vödör

2022. ápr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Hányás - lavorba

Kaki - bilibe

2022. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!