Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek fontos kerti...

Szerintetek fontos kerti játszóházat venni a gyereknek, ha mindenkinek van a környéken?

Figyelt kérdés

Kisgyerekes, csokos környéken élek, itt jóformán minden kertben van nagy játszóvár házzal, hintával, csúszdával.


Most lassan a mi gyermekünk is abba a korba ér, hogy már értékelné, ha lenne neki - másnál is szereti -, de úgy érzem, anyagilag ez nekünk nagy érvágás lenne, nem igazán fér bele. Egy kis alap játszóház is 4-600 ezer között van, használtan is néztem, hogy elhoznánk valahonnan, de nem találtam....


Egyébként van mindene, meg nem éhezünk azért, de sok dolog hiányzik még a házunkhoz, se terasz, se kertrendezés, bent is lehetne mit csinálni, jön a kistesó is, fél millió nagy összeg most ilyenekre... :/


Csak közben arra gondolok, hogy mindenki másnak van, csak a mi gyerekünknek nincs...



#gyerek #Játszóvár
2022. ápr. 28. 08:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Én sokkal olcsóbban is szoktam látni 🙄


Nagyon szerettem volna ilyet mikor gyerek voltam és nagyon bánom, hogy végül a gyerekeinknek sem lett (a párom borzasztóan vigyáz a pénzre)

2022. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Ne csináld már. Ha nem tudtok venni, ne vegyetek. Te jó ég. Mi meg itt nyomorgunk a kétszobás lakásban. És ne szenvedj ezen otthon se, akkor eszebe se fog jutni, hogy neki is kéne.
2022. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Soknilyen lesz az életben, van külön nem épített, szedjétek úgy össze.

Egy kis homokozó, fém hinta kis csúzda, ha használtan összeszedegeted az kb egy 100as.

És közbe figyeld a netet, mi 100ért vettünk basználtan fa játszót, néha kilehet fogni.

2022. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban örültem volna, ha a szüleim rendben tartják a portát, van rendes kerítésübk és teraszunk, nem pedig az épített homokozómra pazarolják az energiájukat.


Én inkább felépíteném rendesen az udvarunkat, terasszal stb és menet közben esetleg építenék (mert azt is lehet ám, é nem is olyan nehéz) egy hintát.


Barátnőméknél volt beépítve ilyen csoda játszótér, és nem használtuk, hanem a fenyőfára kötött autókerék hintán majomkodtunk, amit az apukája csinált még a minijátszótér előtt.

2022. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen felesleges. Azt mondod, másnál játszik ilyenen, az untig elég.
2022. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Igen, csak azt se akarom, hogy ide ne jöjjenek a kis barátai, mert nincs mivel kint játszani.
2022. ápr. 28. 08:37
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Amit én látok... Csomó ismerősnél van ilyen. És egyik gyerek se játszik vele soha otthon. Másé persze, érdekes, de a saját otthon egyiket se érdekli. Kimennek a kertbe, de a csúszdára fel se megy, a homokozó érintetlenül rohad 1 éve stb.
2022. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az ilyesmi másnál mindig érdekesebb, ha meg van otthon is, akkor már nem izgalmas. Én csak azért nem vennék, mert másnak is van. Lesz még sok olyan dolog, ami másnak van, neked meg nem fér bele.

Ha szeret ugrálni, akkor egy trambulinnal többre mész és olcsóbb is. Akkor majd nálatok ugrálni lehet, másnál meg csúszdázni.

2022. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
Muszáj fontossági sorrendet tartanod. Ha mindent is megveszel a gyereknek, mert értékelné, akkor a saját dolgaitokkal nem haladnatok.
2022. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Műanyag kis komplett ház? Mellé pici homokozó, fára kötött hinta, kis pancsoló, csúszda (használtan)
2022. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!