Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg jó lehet?

Ez tényleg jó lehet?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiamnak feltépték a kukacán a bőrt, mert le volt tapadva. Pisilni magától nem tud, mert csípi neki, próbáltuk melegvízbe ültetve, meg meleg vízet engedve rá közben, de nem ment. Olvqstam, hogy egy befőttes üvegbe kell kamillateát tenni és abba belelógatni a fütyit. De az keveredni fog a pisivel, az nem lesz baj? Hol oldjuk ezt meg? Fürdőkádban?

2022. ápr. 28. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk orvossal. Én azt se hagytam volna h piszkálják. 6-7 éves korig kell teljesen feljönnie. Most jól el lett szegénynek b.szva. Hogy fájhat szegénynek. Komolyan mondom kérj tanácsot, krémet orvostól
2022. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk is be volt repedve a bőr, amikor feltépte a doki. Neogranormon popsikrémmel kellett kenni pár napig és helyrejött.
2022. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

2 nap és teljesen helyrejon. Addig jó a kamilla tea, fürdő vízbe is jó, mi kis lavórba ültettuk bele 10 percre, a kádban. Tavaly volt ez 4 évesen, már nem is emlékszik rá. Ovis társát már nem tudták lefogni, altatni kell.

Van az amikor magától nem oldódik meg. Mi fél évig kentuk, magának húzta de semmi javulás nem volt, de időnként begyulladt. Azóta semmi probléma, nem kell könyörögni hogy mossa meg, mert nem fáj már neki. Hülyeség várni ha a doki mondja hogy kell akkor hinni kell neki

2022. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Neogranormon hámosít, azzal nekünk direkt mondták hogy nehogy, mert újból osszenő.

Elég lemosni kamilla teával, vízzel. Tényleg 2 nap

2022. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Az a gond, hogy Magyarországon ezt a "feltépés" a divat, ezért máshsol elvennék az orvos engedélyét! Ez kimeríti a kínzás fogalmát!

Ha egy gyereknélkomolyann ilyen jellegü probléma van, utt vagy érzéstelenítéssel, vagy bódításban az orvos felvágja a bört, így gyakorlatilag nem érez a gyerek fájdalmat, és utána sincs többé probléma vele.

2022. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Miért szerinted nem érzéstelenített? És szerinted feltépte?


Ez úgy nézett ki hogy lidokain kenóccsel bekenve kiültünk, majd amikor hatott akkor egy speciális kanállal a két bőr réteg közé nyúlt és kitágította. Tépés nem volt és már akkor sírt amikor fel kellett feküdnie.

2022. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Akik lepontoznak, tőlük kérdezem, hárman vagytok, léci írjátok meg hogy hány évesen oldódott meg teljesen magától, külső segítség nélkül?
2022. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os: idézem a kérdezöt: "3 éves kisfiamnak feltépték a kukacán a bőrt"
2022. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én két éves fiamat meg körülmetélték, mert nem élettani volt a letapadás, hanem szűkület és anyaként laikus szemmel nem teszel különbséget. A doki meg igen
2022. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
7 es vagyok, na ugye, nem oldódik meg, csak a szátok nagy
2022. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!