Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyereketek nem akar...

Ha a gyereketek nem akar ajándékot készíteni az olyan alkalmakra, mint pl most anyák napja, pedig a nagyszülő várja és örülne neki akkor erőszakoskodtok, hogy márpedig gyere és csináld vagy ráhagyjátok?

Figyelt kérdés
Ovis korban
2022. máj. 1. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

ha nagyon nem akarja, közösen sem, akkor nem erőltetem.

az a lényege, hogy szívből, szívesen adja… ha nem akar kézzel készíteni vagy rajzolni akkor nem lihegjük túl.

2022. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Én ragaszkodom hozzá, ezért igyekszem időben kitalálni, hogy mi készüljön, de idén pont úgy jártunk, hogy rájuk kellett dörrenni, mert napokig halogattak egy kis színezést és péntek este már nem volt kedvük, de szombat reggelre kellett.


Genyó voltam és alkalmaztam némi "lelki terrort", és el is készültek és nagyon büszkén adták át.

2022. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem akar,nem akar...


Ha nem szívből csinálja, akkor hagyjuk


Idén a mama így semmit nem is kapott 🤷‍♀️


Az meg, hogy a másik oldal várja... egy ovis korú gyerektől elvárni "kötelezően" na nekem ez is a nem fér bele kategória

2022. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem ha akar csinál, ha nem nem.

Adok ötletet, segítek de ha nem akar nem készítünk semmit.


Most Anyák napjára extra lelkes volt, de pl Karácsonykor csak az egyik mamának akart készíteni, de azt viszont teljesen magátol.

2022. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem erőltetném, hogy csináljon vmit. De nem is maradna ajandék nélkül a nagyi. Kapna egy szál virágot.
2022. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk mindenki csak a saját édesanyját köszönti fel, a nagyinak nem készítenek külön ajándékot, neki én veszek, és azt én adom át. Ő az én anyám, nem a gyerekeimé.
2022. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem készítenek, csak ha kedvük van. Én nem szeretem az olyan ajándékot, ahol nem szívből jön az ajándék. Így olyant én sem adok
2022. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Soha nem erőltetném a gyerekemre.

Ha ezt valaki nem tudja felfogni, megérteni egy ovis kisgyerektől, annál bajok vannak a toronyban..

2022. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Kap virágot vagy édességet a mama.
2022. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem. Amúgy sem értékeltem én magam sem az ilyen kézzel készített használhatatlan vacsorát. Veszünk virágot.
2022. máj. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!