Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szandált adtok játszóté...

Milyen szandált adtok játszótérre, vizezéshez gyereketekre?

Figyelt kérdés

2 éves kislányom van, egy kis bőr szandija van de jól összevizezte és lassan szárad + csúnya is lesz.

Konkrétan milyen szandál jó ilyenkor? Ami gyorsan szárad, kényelmes viselet? Párat láttam online de már nem is kapható a méretében.


2022. jún. 5. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én erre a célra vettem egy crocs utánzat papucsot neki.
2022. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Játszótéren nem vizeztünk, így nem volt téma. Strandon, nagyi kertjében volt csak pocsolás. Előbbire vizicipő, utóbbira mezítláb.
2022. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Játszótéren nem szoktunk vizezni. Oda teljesen jó a decathlonos szandál. Ha víz közelben vagyunk, vagy homokozóban, akkor meg nem adok a gyerekekre semmit. Amúgy én is, néztem vízicipőt, de vhogy mindig csak nagyobb méretben találok. De lehet, csak rossz helyen kerestem, vagy készlet hiány volt. De mindenképpen szeretnék olyant, mert vízparton jó, ahol sok kő, kavics van.
2022. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Mezitláb


De van ilyen “polifoam” szandálja.


Ilyesmi csak lányosban..


[link]

2022. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk lehet vizezni a játszótéren, így olyat keresek ami jó betonon is (amíg odaérünk), meg ott összevizezheti sározhatja. Ilyesmit néztem, de sehol nincs a méretében : [link]
2022. jún. 5. 15:51
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk kifejezetten pancsolós játszótér van, mesterséges patakkal, vízi játékokkal. Crocs-ot adok a kislányomra.
2022. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Mekkorát keresel?
2022. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dechatlon gumi szandál
2022. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hányas a lába? Ez a ddstep 20-astól van, akkora már biztos van a lányod lába is.
2022. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem két fajta is van ami bevált erre.

Egyik: az adidasnak van egy hab talpú szandála, nincs benne ragasztás csak varrás, simán vízbe dobható tisztításkor is.

[link]


Másik: a Crocs. Én alighasználtan vettem, úgy olcsóbb és tökéletes volt erre a pancsolós célra. Annyi, hogy a fiam lába könnyen vizesedik és amikor beleizzadt, könnyen feltörte a lábát...

2022. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!