Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednétek a kisgyereketekn...

Megengednétek a kisgyereketeknek mondjuk 8 és 12 között , hogy "befesse" a haját? Gondolok itt ilyen kimoshatósra nem az a tartós.

Figyelt kérdés
Végülis ez is egy módja hogy ki fejezzék a személyiségüket. És szerintem egy nyáriszünetben bele férne 1x 2x mondjuk a hajvéget vagy pár tincset.

2022. jún. 7. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Engedném neki, bármilyen színt választhatna.
Nem engedném neki mert kicsi.
Nem engedném neki, mások véleménye miatt.
Engedném neki, de a színt én választanám.
Nem engedném. Leírom miért.
92 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Persze. Az én 12 éves lányomnak már rendes, tartós festékkel festettük a haját, 14 évesen pedig kapott bele piros melírt. Nem kell maradi penészvirágnak lenni.
2022. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Engedném, és nem csak lemoshatóval, hanem rendes hajfestékkel is.
2022. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Igen, sőt lehet push-up melltartót is vettünk neki. De a mellimplantátumot csak 13 évesen kaphatja meg, ha összegyűjti rá a felét.


Ja nem.

2022. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
8 évesnél egy tartós hajfesték azért elég erős...
2022. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Kimoshatóval igen.
2022. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Fiam van. 9 évesen nyári szünetbe kimoshatóval befestettük néha a taraját kékre. ( csak középem egy csíkban volt hosszabb haja és fel volt állítva.) Ilyen punkos volt.
2022. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

" Gyerekkorban a haj sokkal finomabb szálú, mint felnőttkorban, így a hajfestékek, szőkítők sokkal jobban károsíthatják. A gyerekek haja a születésüktől a serdülőkorig sok változáson megy át, és a hajuk, valamint a bőrük is, sokkal érzékenyebb a külső hatásokra.


A vegyi anyagok problémákat okozhatnak a hajon, a fejbőrön és a légutakban is.


Az ammónia, a hidrogén-peroxid, és egyéb kémiai anyagok megváltoztathatják a gyerekek hajszálainak szerkezetét. A negatív reakciók a hajra és a fejbőrre is kihathatnak. A hajfestés légúti problémákat is okozhat, különösen akkor, ha a gyermek asztmás."


Most ezzel nem a kérdésre reflektáltam, mert ott kimosható van, hanem akik szerint simán mehet a tartós is.

2022. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

A#7


A kimosható sem sokkal jobb összetételű ;)

2022. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
Akkor a kimoshatóra is igaz, nekem mindegy, nem vagyok vegyész, csak ezt olvastam :)
2022. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%

10 évesen a fodrász befestette neki rendessel, mert nagyon szerencsétlenül szívta ki a nap, és csúnya volt.

Amúgy igen, simán vettem neki pushup leggingset is, mert kérte.

Attól mert tini, még lehet csinos, nőies.

2022. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!