Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisfiam mellé tervezzük...

1 éves kisfiam mellé tervezzük a második babát! Merjünk vállalni 2 év korkülönbséggel vagy várjunk még 1 évet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagylányom 26 hónapos volt mikor a húga született. Én egész jól bírom. A 2-3 év korkülönbség az ideális szerintem. Egy negatívuma van csak: ha a nagy még pelusos, havi 15 ezer Ft. a popsitörlőkkel együtt a két gyerkőc.
2010. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk hajszál pontosan 24 hónap van a 2 gyerek között. Mindenki riogatott hogy segítség híján, nem fogom bírni terhesen kisgyerek után szaladgálva, meg utána pici babával és még a nagyobb se igazán nagy..hát nekem kellemes csalódás volt. Most a pici 1 éves a nagy 3 és már olyan jól össze vannak nőve :)

Mondjuk a nagyobbam kicsit később érő típus (fiú) a lányom meg mindent hamarabb csinál szóval így még mintha 2 év se lenne köztük.

Én szeretem ezt így, mindent együtt csinálnak :)

A fiam fél éve szobatiszta, addig mondjuk tényleg sokba volt a 2 adag pelus havonta.

Nekem a férjem is nagyon keveset van sajnos itthon, nem így terveztük, de most így alakult, de egész jól elboldogulok a 2 kicsivel:)

Én belevágnék a helyetekbe annál is inkább mert nem is biztos hogy egyből sikerül...mi pl. a fiam 11 hós kora óta próbálkoztunk és csak mikor 15 hós lett akkor sikerült a kislány.

2010. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Az én fiaim között 15 hónap van. Most 2 és 3 évesek :) Először nehéz volt, de most, hogy nagyobbak remekül eljátszanak együtt :)
2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!