Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves lányotok hány kg és...

7 éves lányotok hány kg és hány cm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 7 éves kislányom. 123 cm és 31,5 kg.

Anyósom mindig belém köt, hogy van rajta legalább 10 kg felesleg. Ez már eléggé zavar.

Szerintem egyáltalán nem sok, kis takaros. Egyáltalán nem husis.


2022. jún. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
67%

Nyilvánvanlóan kövér a kislány.

[link]

Csak a gyerekekkel szúrsz ki, ha nem foglalkozol a problémaval. Igazából veszélyezteted azzal ha nem vizsgáltatod ki.

2022. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportol és nem nassol sokat, és ennek ellenére ennyi a súlya, akkor én lehet hogy elvinnem valami kivizsgálásra. Minimum egy labor... Ti szülők hasonló alkatuak vagytok, örökölhette? Mert ha genetika, az megint más tészta, akkor ilyen és kész.

De alapvetően jóval meghaladja az ilyen korban szokásos súlyt.

Az én lányom a másik véglet, 7 évesen 118 cm, 17,5 kg. De nálunk genetika, mindenki pici és vékony..

2022. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!