Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket pakoljak be kisgyereknek...

Miket pakoljak be kisgyereknek repülő útra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Július 11.én utazunk Spanyolországba, 7, 5 és 2 éves kisgyerekeinkkel. Már most elkezdtem listát írni, hogy mit pakolok be a gyerekeknek a bőröndbe.

Olyan kérdésem lenne, hogy miket pakoljak be nekik a ruha, gyógyszer, iratokon kívül? Illetve akik már repültek kicsikkel, mik voltak azok amik tök feleslegesek voltak a nyaralás során?

Meg tudnátok nekem apró játékokat ajánlani amikkel le tudják foglalni magukat a repülőn?

Kicsit izgulok, mert sose voltunk külföldön velük.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2022. jún. 27. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell pakolni, mint egy felnőttnek: végig gondolod, hogy telik egy nap, mi kell hozzá, mi hiányozna, ha nem lenne nálatok.
2022. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😊
2022. jún. 27. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami színező vagy matricás foglalkoztató füzet az útra, mert könnyen elunhatják magukat. (Nemrég utaztam, és több kisgyerekesnél is láttam ilyet.)
2022. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. jún. 27. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
nyugtatót hogy ne rontsák el a többi szerencsétlen ember utazását
2022. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Arra majd készülj fel, hogy a nagy tömeg, a várakozás, a színes-szagos Duty Free Shop könnyen felizgatja a gyerekeket. Úgy értem, majd tuti vezetni akarnak veled valami játékot vagy csokit, eléggé gyerek szemmagasságban vannak ezek kirakva. Jó hír, hogy amíg varakoztok, van egy mini játszótér az emeleten, a mosdók és a Costa mellett (ha Budapestről repültök).
2022. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5: szeretnek utazni, szóval szerintem nem lesz gond. Alvás időbe megyünk szóval a kicsi biztos aludni fog. Az 5 és a 7 éves meg már nagy, szerintem velük se lesz probléma.


6: köszönöm.

2022. jún. 28. 10:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!