Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányós-hasmenős vírus alatt...

Hányós-hasmenős vírus alatt sokat alszik, ez normális, úgye?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Pénteken egész nap kedvetlen volt, fájt a pocakja, alig evett, a déli másfél órás alvás helyett 4 órát aludt. Délután kezdődött a hasmenés, éjjel a hányás. Szombaton, mivel alig aludt 3-4 órát éjszaka, gondoltam, azért alszik szinte egész nap. Persze tegnap is volt hányás-hasmenés és 38, 5 fokos láz. Kapott Nurofent persze. Ma már kevesebbet hányt és hasmenés sem volt annyi, 37,8 a hője. De ma is sokat alszik. Szinte egész nap. Pedig egy aktív kisfiú, aludni sosem akar, most meg megmozdulni sincs kedve. Persze megértem, csak nagyon aggódunk. Gyerekorvos szerint ilyenkor sokat kell inni. Inni szokott, amikor ébren van, teát, gyümölcslevet vagy vizet, de enni semmit sem. Tudom ez sem baj. Aki volt már hasonló helyzetben, mikor jött rendbe a gyerkőc? És mikor evett újra normálisan? Köszönöm a válaszokat! Nagyon rossz betegnek látni a fiamat!

2022. júl. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy ne száradjon ki. Legyen napi 3-4 pisi legalább, valamint a száján is látod, ha kezd kiszáradni.
2022. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként én is rengeteget aludtam betegen, emlékszem rá.
2022. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!