Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átlagos hogy ezeket tudja egy...

Átlagos hogy ezeket tudja egy 2 éves?

Figyelt kérdés
Tudja a korát, teljes nevét, hol és mikor született, a címét, az anyja és apja teljes nevét. Ez átlagos egy két évesnél?

2022. júl. 30. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Átlagon felüli
Átlagos
63 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Minek kell bemagoltatni ezeket egy szerencsétlen totyogóval? Anyucinak nincs egyéb siker az életében mint porontyka?
2022. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az en fiam a gombák neveit tudja, mert a nagyapjaval gombahatározót nezegetnek. 3 honap múlva lesz 2 eves. Ezeket is tudja, amiket leirtal. Semmi atlagon felüli nincs ebben, ha megtanitjak neki, megtanulja, ennyi.
2022. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém nem tudja de nem is mantrázzuk neki.. miért kéne tudnia hol és mikor született?
2022. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez átlagon felüli. De mi van ha azt mondom, hogy a nyelvi készségeim, mind passzív és aktív, nekem is átlagon felüliek voltak, mégsem vittem túl sokra? Ja, jó a beszélőkém, de a tanulásnál elkalandoztam.


Szóval azért mert a 2 évesed előrébb jár, attól még nem biztos, hogy zseni, és a többi is befogja hozni később.

2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy normális, átlagos, nekik ez olyan mint egy egyszerűbb mondókát megtanulni, az is sok 2 évesnek megy.
2022. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Sok 2 éves még csak szavakat mond... és semmi baj velük.
2022. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

A lányom a nevét, és a mi nevünket tudja, mert érdekes volt neki megtanulni és tetszik neki, hogy ezt tudja. Ennél többet nem hiszem hogy egy két évesnek szükséges tudnia. Persze meg lehet neki tanítani, de miért? Ha elveszne, tuti nem mondaná vissza a rendőröknek...


Hiába tudja a lányom a teljes nevét, kb fél óra kell neki egy idegennel, hogy meg merje mondani egyáltalán, de még sose hallottam, hogy valakinek bemutatkozott volna, pedig sokan kérdezték, hogy hogy hívnak? De sosem válaszol :D


A korát, hát be lehet magoltatni, de úgy sem érti, hogy mit jelent.

El tud számolni tízig, de azt, hogy ő két éves, nem tudja értelmezni...


Szóval, igazából bármit meg lehet neki tanítani, de korántsem biztos, hogy bármi haszna lenne két évesen ezeknek.

2022. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Meg le is tudna érettségézni!🤦😅😅
2022. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem átlagon felüli. Viszont a saját és szülők neveit jó dolognak tartom megtanítani, én 2 évesen is tudja ezeket. Hogy miért? Mert ha neadjisten bármi történne, elkeveredne (soha ne történjen ilyen!!!!), tudja elmondani, ki ő és kik a szülei!
2022. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
9es, mert sokra megy vele, ha elmondja hogy az ő szülei Kovács Sári és Kiss Pista, ő pedig Kiss Sári, ha nem tudja hol lehet utolérni a szülőket...
2022. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!