Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik vettek igénybe babysitter...

Akik vettek igénybe babysittert a gyerek/gyerekek hány éves korától kezdték? Az én esetemben mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a férjemmel.Van egy 4 éves és egy 4 hónapos gyerekünk. Család Magyarországon. Velük évi

2-3x találkozunk max. Segítségünk abszolút semmi. Ha valamit el kell intézni oda visszük a gyerekeket

Ha olyan a dolog akkor a férjem vigyázott rá (a pici születése előtt)

De volt olyan,hogy a bankba mellettünk, mind a ketten kellettünk így vittük a gyereket is. De sokszor ha orvoshoz megyek oda is viszem őket .

Érzem,hogy kell saját idő a férjemmel. Szóval kell külső segítség. Havi 1 napra /pár órára gondoltam amikor elmegyünk kettesben valahova.

A pici ugye Iszsz szóval ez egyenlőre nem fog összejönni

De kb mikortól lehetne a 2 gyereket rábízni valakire? Hol lenne jobb? Nálunk vagy a vigyázó otthonában? (Itt ilyen opció is van)

Köszönöm,ha tudtok tanácsot adni


2022. aug. 2. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyedülálló anyaként szültem, az első pillanattól volt bebiszitterem.

Barmikortol rá lehet bízni a gyerekeket. Kérdés, hogy adott bebiszitter milyen kortól vállalja, hiszen van olyan, aki csecsemőt nem vállal. A környezetedben kell korulnezni, ott ki milyen feltételekkel vigyázna rájuk.

2022. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, vannak olyanok akik vigyáznak csecsemőre is,csak hát úgy szoptatom...hiába próbáltam többféle üveget ,lefejt tejet, különböző tápszerrel..semmi nem kell neki

És te hány órára bíztad rá a babát?

2022. aug. 2. 10:50
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Mikor hogy. Volt hogy egy óra, volt hogy fél nap, volt hogy pár nap. Ebben nincs szabály, csak annyi, hogy te jól érezd magad, amíg másnál van a gyerek. Bízz abban, akire hagyod, ne kérdőjelezd meg, hogy jó e az ok, amiért teszed és nem feltétlenül kell ezt más orrára se kötni.
2022. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Kedves lepontozo 81%-os, elarulod kérlek konkrétan mi nem tetszett a valaszomban? Rendkívül érdekelne.
2022. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem a válaszod hasznos volt. Igen ez lesz a legnehezebb,hogy másra bízni,megbízni valakiben
2022. aug. 2. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ovi a nagyobbiknak nincs? Így nagyon nehéz lehet. A kicsi kibír valamennyit szopi nélkül? Az enyémek minimum 2 órát kibírtak, ha ettek, azért kérdezem. Így rá tudom bízni barátnőre, vagy a férjemre a babát, ha mondjuk nőgyógyászhoz megyek. Három éves kor felett a legtöbb országban már jár az ovis hely, az nagy segítség. Én amúgy ha megbízható ember volt ott (barátnő, nagyszülők) akkor az egy hónapost is ott mertem hagyni egy órácskára
2022. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Bébiszittert pedig én csak és kizárólag ajánlás útján fogadnék, tudom milyen nehéz ,mi is sokáig kerestünk. Szólni kell olyan embereknek, akikben megbízol, hogy ők tudnak -r ajánlani.
2022. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6!


Pl én Hollandiában élek, itt nincs ovi, iskola van betöltött 4 éves kortól. Addig csak fizetős gyerek felügyelet van.

2022. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

A nagy oviban van reggel 8-tól 1-ig.

Aztán este fél 6-kor jön az apukàjuk. Nagyon nehéz amúgy. Nem hittem,hogy ilyen nehéz lesz. A pici kb 2 óránként szopik.

Abszolút nem tudok kikapcsolódni. Ha már egyedül ehetnék is jó lenne. De tudom ez ilyen

Biztos lesz könnyebb is. De havi 1 napot szeretnék a férjemmel kettesben tölteni. Mert így abszolút semmi nincs. A kicsi előtt sem volt,hisz akkor sem volt senki se mama vagy papa akire rá tudtuk volna bízni őt. Hétvégén természetesen programozunk. De azt se tudom milyen az,hogy kettesben a férjemmel. Nem akarom,hogy a házasságunk rá menjen. Én mondogatták egy ideig,hogy költözzünk haza. De már nagyon régóta kint vagyunk,itt van házunk

stb

De nem tudom mikortól tudnám rá bízni a picit valakire. A nagy az szuper amúgy. Nagyon szociális bárkivel elvan. A pici még rám van most cuppanva. Le se lehet rakni. Így nem tudom,hogy mit tehetnék.Gondolom,ha már nagyobb lesz ,eszik ezt azt, talán akkor. Csak az olyan messze van

2022. aug. 2. 13:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet,hogy ajánlás útján próbálom majd. Ez jó tipp köszönöm
2022. aug. 2. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!