Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy amit csinál az rossz?

Figyelt kérdés
A párom édesanyjának van egy 2,5 éves lánya. Bármikor amikor megyünk hozzájuk látogatóba vagy ropi van a gyerek előtt, vagy chips, csoki,stb. Ha be megyünk a városba az az első, hogy be kell menni a McDonald'sba mert a kislánynak kell. Az a baj, hogy már annyira hozzá van szokva a kicsi, hogy normális ételeket nem is nagyon eszik. Az anyuka folyamatosan panaszkodik, hogy a lánya hiperaktív, mert egyszerűen nem alszik a lány délután. Próbáltam vele beszélgetni, hogy az amit csinál az káros a gyerekére nézve. Az lett a vége, elkezdett üvöltözni velem, hogy majd ha lesz nekem is gyerekem, akkor eldönthetem, hogy mit adok neki,ő már 2 éves elmúlt, szóval mindent ehet. Van bármilyen ötletetek, hogy mégis mit kellene tennem? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2022. aug. 6. 07:39
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
77%
Befognám a számat. Ő az anyja, ha ilyen idióta nincs mit tenni. Nem neked kell megmenteni a kislányt. Majd ha lesz gyereked emlékezz erre, mikor 7 hónaposan anyós hozza a dörmit neki és nem érti miért nem adod oda.
2022. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy az elso írja. Semmi közöd hozzá.
2022. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%

1 Ne szólj bele. Az ő gyereke. Majd ő neveli.

2 Nem ettől lesz hiperaktív meg rossz alvó a gyerek. Az én fiam nem eszik ilyen sok nasit, mekit meg még nem is látott. Mégis borzasztó energikus és nehezen altatható. Kb születésétől kezdve.

Ne akarj okos lenni olyanban amiben semmi tapasztalatod. Majd rájössz milyen idegesítő hogy beledumálnak ha lesz saját gyereked

2022. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
58%

3aska mindent leirt.

Énis ruhellem ha olyanok pofaznak bele a gyereknevelésbe akiknek fogalmuk sincs rola,és csak okoskodnak gyereklétükre.

2022. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudhatod milyen, és mennyi effort volt beleölve a dologba.


Lehet nem csinálja a legjobban, de ki vagy te, 0 tapasztalattal, hogy tanácsokat osztogass?


Ja nem jó a meki, meg a nasi, de neked ehhez semmi közöd, kompetenciád és semmi jogod!

2022. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
62%

Itt csak egy dolgot tehetsz, befogod a szád és nem dumálsz bele más életébe.

Valamint megfogadod, hogy ha gyereked lesz, te másként fogod csinálni.

Nem jó náluk az irány nyilván, de a saját gyereke, úgy teszi tönkre,ahogy akarja. Nincs jogod beleszólni.

2022. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel a ropi-chips-csoki kombóval max az a baj, hogy könnyen elhízik a gyerek.


Ráadásul azt se tudod, hogy mi az a hiperaktív... Attól hogy már nem alszik délután, nem lesz az. Az normális. Én se aludtam ovikezdésre már délután. Sőt, elsős koromig azt hittem, hogy olyan csak a filmekben van...

2022. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%

Az anyuka folyamatosan panaszkodik, hogy a lánya hiperaktív, mert egyszerűen nem alszik a lány délután. Próbáltam vele beszélgetni, hogy az amit csinál az káros a gyerekére nézve.



Megtetted, amit megtehettél.

Ha továbbra is panaszkodik, tárd szét a karod és valts témát.

2022. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy. Ő baja.
2022. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy, nem a te dolgod.

Ha kérdezget, simán válaszold, hogy nem értesz a gyerekneveléshez (nem is), kérjen tanácsot mástól.

2022. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!