Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Máshol is van olyan nap mikor...

Máshol is van olyan nap mikor sorozatba rá kell szólni a gyerekekre?

Figyelt kérdés
Nekem a mai napom pont ilyen volt. Hiába voltunk játszótéren ott is egymást gyepálták vagy nyafogtak, itthon ugyanez volt.
2022. aug. 7. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom hány éves a gyereked, az enyém 2,5 éves, igazi makacs, önfejű kisfiú, olyan mint mi vagyunk az apjával, csqk hatványozva, dackorszakos, szóval nálunk ez hetek, hónapok óta tart..
2022. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen
2022. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nap? Nincs olyan óra ami nagyrésze ne ezzel telne
2022. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 és 4 éves fiúk
2022. aug. 8. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaan
2022. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 3 éves van itthon, de kb csak rászólnom kell ha olyan kötözködós napja van.
2022. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 ès 4 èveseknèl màr van olyan óra, amikor nem alszanak és mégsem kell rájuk szólni.

Estére ebben fáradok el.


( szóval hogy csinálod?)

2022. aug. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs. Par napig volt. Aztan tukrot tartottam neki. Mikor szolt, hogy ehes nem hallottam meg es direkt huztam a vegsokig. En mindig csak 1x mondok el valamit. Ha nem csinalja, akkor o jar rosszabbul. A hiszti/rinya nem erdekelt, mert kertes haz van. Bezartam ajtot aztan jovan.

Nagyon gyorsan leszokott arrol, hogy dacoskodjon. Veszekedes nincs azota egyaltalan. (tobb eve nem volt semmi veszekedes, hiszti.)

2022. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!