Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 gyerekkel milyen az élet?...

3 gyerekkel milyen az élet? 5,5 illetve 1,5 és egy újszülöttel? Hogyan birkóztok meg a napi feladatokkal?

Figyelt kérdés

#baba #család #gyerekek #három gyerek #Szép az élet 😃😜
2022. aug. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Három gyerekes családból származom. Muternak nagyon nagyon nehéz volt velünk
2022. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, az anyuka is dolgozik? Mert akkor biztos nehezebb

De alapból 3 gyerekkel biztosan nehezebb mint2-vel

Attól is függ mennyire vannak megnevelve.. ha kiakasztják a szülőt egy kisbaba még csak + teher lesz

2022. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Sogornőm rásózza anyámra a kettő nagyobbat, azok ordíbálnak egész nap mint az örültek. Anyámat az agyvérzés kerülgeti, sógornőm pedig tutujgassa a picit,kb semmi dolga. A lakás egy kibacott kupleráj, így élnek nagy boldogságban. Ő így oldja meg.
2022. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as mintha én írtam volna csak nem anyámra hanem anyosomra.

Nekem 2van de tök jól megy a napirend és nagyon jó így most. Szeretnék 3.at de 1-2 év múlva. A nagy szerdán lesz 5 a pici másfél hete múlt 1.

2022. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédomnak 3 gyereke van.

6 évesek 4 és 3. És most megint terhes. Neki szerintem nem nehéz, bár ha odaát vagyok mindig elég 1 óra is velük. Nem tudom h bírja amúgy idegileg..

2022. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is 3 van. 8, 5, 2 évesek. Tényleg idegőrlő, az biztos, de a fegyelmezett napirend segít. Na meg az anyós. ;) Amit lehet feladatot tolj át másra, neked most az újszülött a legfontosabb. A kisebbek már nagyon jól tudnak alkalmazkodni, a nagyobbat pedig meg lehet kérni apróbb segítségekre. Rendelj kaját ha nincs aki főzzön vagy túl sok idő, és nem kell, hogy minden sarok csillogjon. A mosogatás megvár, a kicsikkel töltött idő elillan. “Énidő” gyakorlatilag nulla, de éjszaka tudok olvasni vagy filmet nézni ha már alszanak és nem vagyok kipurcanva. Durva az biztos. :) Gyakorlatilag reggel 6-tól este 9-ig popsit törlök, reggelit-ebédet-uzsit-vacsorát készítek, sebeket ápolok, mosógépbe be-, kipakolok, felmosok, ruhákat rendezgetek, rászólok, nevelek, kiosztok, vitázok, kiabálok, hintáztatok, felügyelek, meg van a percenkénti anyagyereere! mközben meginnám a kávémat, ami már háromszor kihűlt. Szóval nem egy sétagalopp, de a keretek, szabályok fontosak és a plusz segítség. Apuka, anyuka, anyósék segítsenek!
2022. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!