Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka,akinek a...

Van itt olyan anyuka,akinek a gyerekének ki kellett venni az orrmanduláját légzés kimaradás(alvási apnoe)miatt?Így,hogy kimarad a légzés lehet egyáltalán altatásban csinálni a műtétet?annyira felek!

Figyelt kérdés
Kisfiammal júniusban voltunk a Heim Pál gyermekkórház alvási laborjában, ahol egy éjszakát bent kellett maradni. Ott enyhe fokú légzés kimaradást alvási zavart állapítottak meg. Orrmandula miatt.
2022. aug. 15. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Volt műtét de nem ez miatt. Elhiszem6hogy van benned6egy félsz, mégiscsak műtét de hidd el, jobb lesz utána, és kibirhato az egész procedúra
2022. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fog kapni egy kis légzéstámogatást a gyerek. Nekem a lányomat műtötték 6 hetesen meg 5 évesen. Mind a két alkalommal lélegeztető gépen volt a műtét alatt.
2022. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Gondolod, ha nem lehetne, akkor altatnák a mutethez?
2022. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kislányomnak pontosan ezért vették ki az orrmanduláját, sőt, Neki még a garatmanduláit is csonkolni kellett, annyira duzzadtak voltak. Mi is Heim Pálban voltunk.

Nézd, a műtétet altatásban csinálják, ez nem kérdés. Nyilván rögzítik a nyelvet, hogy ne csússzon hátra, valamint egyébként is kap egy nagy szájtámaszt, tehát bőven jut oxigén a tüdejébe, nem fordulhat elő olyan, hogy kimaradjon ilyen körülmények között a légzés, egyébként pedig egy komoly orvosokból álló team figyeli minden lélegzetvételét, úgyhogy nyugi, nem lesz gond!

Én is nagyon aggódtam, féltettem a gyerekemet, mégsem éreztem egy pillanatra sem olyat, hogy ne lennénk jó kezekben. A Heim Pál fül-orr-gégészgárdája kitűnő.

2022. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!