Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyajegy a kisgyerek talpán?Én...

Anyajegy a kisgyerek talpán?Én senkit sem ismerek akinek lenne.A ti gyereketeknek van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy barátomnak volt ott. Csak huszonéves korában műtötték le neki a bőrgyógyász javaslatára.

Anyajegyek ügyében a bőrgyógyászt kell megkérdezni, ő majd eldönti, mit kell vele tenni, lehet-e belőle probléma. A barátomnál kockázatosnak ítélte, ezért vették le.

2022. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak még nincs de nekem van.
2022. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek volt. Kb 2 éve műtöttél le neki
2022. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek van, egy teljesen egyszerű, egy pötty anyajegy semmi gond vele.
2022. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-2 hónapja vettem észre a talpán egy nagy pici pöttyöt, akkor nézegettem 1-2 hétig hogy az most seb vagy anyajegy,de nem változott gondoltam milyen cukiság már, hogy a talpán anyajegy van.Ma jobban megnéztem a szokottnál,de szemmel láthatóan nőtt neki,bár méretre nem óriási.Ránéztem neten és azt írják hogy akár melanoma is lehet épp azért mert a talpán van. Beijedtem rendesen.


2

Neked nem ajanlották a műtétet?

2022. aug. 22. 22:12
 6/14 A kérdező kommentje:

3

Férjednél gyanús volt és azért műtötték?

Hogyan van ez? Járt vele ellenőrzésre vagy csak egyszer megmutatta és mondták neki hogy inkább műtsék?

2022. aug. 22. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, sosem gondoltam, hogy ez probléma lenne. A fiamnak nincs (egyelőre összesen 1 db anyajegye van).
2022. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Férjednél gyanús volt és azért műtötték?


Hogyan van ez? Járt vele ellenőrzésre vagy csak egyszer megmutatta és mondták neki hogy inkább műtsék?"


Elment szűrésre, átnézték tetőtől talpig. Mindkét talpán találtak, rossz helyen is voltak, így a doki szerint biztonságosabb volt megszabadulni tőlük. Az egyiknek a szövettana alapján indokolt is volt az eltávolítás, mert nem sima anyajegy volt. Elővigyázatosságból jó nagyot vágtak neki, így épben történt a kimetszés, nem kellett ismételni.

Szegény sokáig szenvedett, mert egyszerre vágták mindkét talpát. Az első napokban csak wcre kelt fel, 2 hétig itthon volt, és varratszedés után is sokáig fájt neki, ahogy nyomta a cipő.

2022. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem van, sosem nőtt. Régen hason fekve napoztam, biztos akkor jött elő.


Fiamnak most alakulnak ki az anyajegyei, ahogy éri a nap. Hiába kenem naptejjel, lett már 4 db kb. Pici még 1 mm. Kb. Nem melanoma, sima anyajegy

2022. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Kislányomnak van. Születése óta. Évente megmutatjuk bőrgyógyásznak. Egyéb teendő egyelőre nincs vele.
2022. aug. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!