Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig kérte a cumit a gyerek...

Meddig kérte a cumit a gyerek alváshoz?

Figyelt kérdés
2 éves az enyém és délután még mindig cumival alszik. Persze mikor bealszik akkor kipöpi, ez baj?

2022. aug. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

3 éves kora előtt adta oda a cumit, kért cserébe egy tortát.

Mondtuk is neki, menni fog az oviba, oda nem lehet cumit vinni, nagyfiúk nem cumiznak, stb. Engedett, odaadta

Ez volt az esti cumi szokás.

Napközben korábban elhagyta, hol cumizott hol nem, ha pont nem volt meg akkor sem volt baj (este viszont ugye kellett)

2022. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok: szóval az enyémnèl is ez volt, ha mélyen aludt kiesett a szájából, aztán keresni kezdte.

Szerintem ez nem baj, lassan megérik rá, hogy elengedje

2022. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha rájuk hagyom, még lehet h 4 évesen is cumiznának 😅

A nagy 2,5 volt. akkor "elcserélte a nyuszival" cumit kitettük este reggelre kapott egy rollert helyette.

2 napig alvásnál kicsit nyafizott h ő inkább visszacserélné, de nem volt vészes

Az ikreknél nehezebb volt. Szintén 2,5 évesen kimentek vele az zdvarra, persze játék közben elhagyták, a kutya meg megrágta. Elmondtam nekik h szóltam h ne vigyék ki, most így nincs cumi. Kb 3 napig keresték. Ők nehezen is aludtak el nélküle (délután egyáltalán nem aludtak kb 2 hétig) aztán ezen is tűllettünk

2022. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam 3 éves koráig cumizott este, nappal 2. 3 évesen előbb az oviba szokott be, nem akartam közben vagy pont előtte elvenni tőle. Kb 2 hónapja járt oda mikor megbeszéltük, hogy nagyfiú már és nem kér cumit éjszakára sem.

A lányom viszont 2 éves volt. 2 hetente szétrágott egyet és 4-5 cumi után azt mondtuk nincs több, ő pedig nem hiányolta 2 napnál tovább.

2022. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesen magától letette, azt mondta nagyfiu vagyok nem kell. Sose mondtam neki hogy nagyfiu hozzá, mert 3 évesen terveztem elvenni tőle. Szerintem bölcsiben vagy valahol hallhatta hogy nem "menő".
2022. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ő csak alváshoz cumizott, napközben sosem adtam neki.
2022. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 évesen elválasztottam. Pár nap múlva önként eldobta a cumit is. Nem kellett tovább.
2022. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!