Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy a kisfiam...

Mit tegyek, hogy a kisfiam elmenjen pisilni az oviban?

Figyelt kérdés
Elsején megy vissza óvodába, de tavaly is komoly gondjai voltak a pisiléssel. Képes volt vusszatartani fél nyolctól fél ötig, hiába mondták neki az óvónők, hogy menjen, egyszerűen nem volt hajlandó. Mist itthon nyári szünetben semmi baja nem volt, mindig ment, ha kellett neki. De ott nem fog:( Nem tudom, hogy miért. De be sem pisil, hanem szabályossan tartogatja szegénykém. És csak itthon pisil, nagyon sokat. És utána panaszkodik, hogy fáj a pocakja a sok pisitől. Szóval valamit tennük kellene, mert kilenc óra pisi nélkül még egy felnőttnek is rengeteg, nehogy egy gyereknek:( És a veséjét is nagyon féltem:( 4 éves.

2022. aug. 30. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek sokat vele arról, hogy nem csak otthon lehet pisilni. Ha elmentek bárhová máshová, ott pisil? Oviban van minimális magán tere a pisiléshez, vagy a többiek előtt kell?
2022. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy idén elmegy-e pisilni. Azért már idősebb lett egy kicsit.
2022. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kiderítése, mi a baj az oviban valo pisilessel. Ott van az óvónő vagy a dadus, amikor valaki kimegy? Kötelező neki ott allva/ülve pisilnie? Zavarja hogy nincs ajto? Stb
2022. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha elmegyünk valahova, akkor pisil szépen. Akár rendes wc-be is, de ha olyan helyen vagyunk, akkor fához, bokorhoz is, vagy ha utazunk, akkor út szélére is. Ezért is nem értjük.
2022. aug. 30. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó hír, akkor az oviban van valami, amit meg kell oldani. Lehet hogy az a baja, hogy ott többen is vannak körülötte? Nem mondott eerről? Biztosan rengeteget beszélgettek erről.
2022. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy zavarná, vagy bármi zavaró lenne az oviban. De olvastam, hogy sok ilyen gyerek van, aki nem pisil oviban, suliban, később pedig a munkahelyén sem. Lehet, hogy neki is ilyen a természete? Az nem lenne valami jó hír:(
2022. aug. 30. 15:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a rohadt ajtó nélküli ovis wc-kel lesz a gond. Vannak, akik már kiskoruktól igénylik a privát szférát. Nem értem, hogy legalább egy függöny miért nem lehet. Én nő vagyok, de én is utáltam, ha néznek, amikor pisilek, mindig alvásidőben próbáltam kikéredzkedni, de volt, hogy nem engedtek ki, hogy ne zavarja a többieket. Derítsd ki, hogy mi zavarja az oviban. Ha a privát szféra hiánya, akkor beszéld meg az óvónővel, hogyan lehetne megoldani.
2022. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

7!


Azért nem, mert a gyereknek mindig szem elott kell lennie...

2022. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy ennyi ideig képes legyen visszatartani. Én sem mentem el wcre. Ha nagyon kellett, akár 1-2 óráig visszatartottam, mert belemerültem a játékba. 1-2 óra után már muszáj volt elindulnom a wcre és rendszerint félúton bepisiltem. Kizárt lett volna, hogy 8 órán keresztül visszatartsam.
2022. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagytok? Pisil a kisfiad az oviban?
2022. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!