Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves gyereket milyen program...

1 éves gyereket milyen programra visztek, otthon mit játszotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövő hónapban lesz 1 éves a kislányom. Rengeteg játéka van, persze őt az üres ásványvizes víz kupakjanak a csavargatasa érdekli. Egyfolytában mindent össze szeretne illeszteni, formába rakni. Vannak is ilyen játékai, de azokat hamar megunja. Csináltam neki én is, pinterestrol néztem ötleteket.

Szeretnék neki egy kis változatosságot, elmenni valahova, de egy Pest megyei városban lakunk, azt hinné az ember biztos van valami baba program, de max 1 hónapban egyszer van ciróka , reggel 9:30-kor, ami nekünk ebredes-alvas-eves szempontjából a legrosszabb, ráadásul elég messze van gyalog. Van 2 játszótér is, de sosincs senki, egyedül hintazni tud az ott lévő játékok közül, az meg itthon is van neki . Szívesen vinnem más gyerekek közé.

Nagyobb távolságra inkább hétvégén tudunk menni , mert én nem tudok vezetni .

Szívesen fogadok ötleteket játéknak napközben ,vagy ha esetleg tudtok valami játszóházat kicsit kisebbeknek. Vagy esetleg Pesten olyan játszótér, ahol kisebbeknek is több játék van.

Köszönöm , ha válaszolsz



2022. szept. 19. 09:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy még nem jár magabiztosan , most kezdett egyedül totyogni.
2022. szept. 19. 10:02
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Lassan mehettek játszóházba, az több helyen 1 éves korig ingyen van. Babaúszás esetleg.
2022. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Járunk babaklubba, babatornára, és a Ringatóhoz hasonló mondókás foglalkozásra.-ezeket azért szeretem mert ő is, én is társaságban vagyunk.


Itthon hintázik, motorozik, szétpakol,mostanában kezdtünk el gyurmázni, könyveket nézegetünk.

Majdnem minden játszóháznak van piciknek való része, mi eddig 2x voltunk.

És nagyon szeretünk a Duna parton kavicsozni, sarazni.

2022. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!