Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2éves lesz és az a...

Kisfiam 2éves lesz és az a mániája, hogy elalváskor a fülemet birizgálja. Hogy tudnám leszoktatni róola?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az én hibámból szokott rá,de egyre idegesitőbb.Ha nem tud aludni két órán keresztül képes a fülemmel játszani.
2010. szept. 27. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

:)

ismerős, lányom 1 èves korától így alszik el, köztűnk alszik, egyszerre fogja a fülünket, egyik kezével az enyémet, másik kezèvel apáèt, és így alszik el!

Engem nem zavar, csak nagyritkán mikor nagy a körme. De nálunk is volt hogy 2 órán át piszkálja mire elalszik este!

Délben mint pl. ma, mosogattam ebéd után, odahúzott a kanapéhiz hogy feküdjek mellé, megfogta a fülem, 1 perc alatt bealudt! Este a húzósabb, akkor 30 perc mire elalszik. Kocsiban is oda kell hajolni csak ugy alszik el ha foghatja a fülem.

Próbáltam plüsst, babát adni neki de az nem jó csak a fül!

2010. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most azt írtad volna, hogy 3 éves a fiad, akkor azt hinném, hogy a sógornőm vagy. :D Az ő fia ugyanezt csinálja, és nem tudja leszoktatni.
2010. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy:))))
2010. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja, 22 hónapos. Nem tudom, kell-e leszoktatni, amíg neki igénye van rá, azt gondolom, úgysem fog sikerülni. Ő napközben is így nyugszik meg, mondja, hogy "fümü", és már nyújtja is a kis kezét. Ilyenkor mindkét fülemet fogja. Engem nem zavar, bár az igaz, hogy nem piszkálja sokáig, ő pár perc alatt elalszik így. Szerintem majd egyszer csak elhagyja ezt is, mint például a szopizást:)
2010. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
erre hogy tudtad rászoktatni? ezt nem értem... de csak magától fog tudni erről leszokni.szegény gyerek fül függő lett.
2010. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálja. :o)) Teljesen ösztönösen jött neki úgy 9 hónapos kora körül. De én csak pár percig engedem neki, aztán elveszem a kezét a fülemtől, és hagyja, nem piszkálja tovább.
2010. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor muszaj lesz kibirnom még egy ideig,de az legalább megnyugtat,hogy nem csak én vagyok így.köszi a válaszokat.
2010. szept. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!