Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák! Aki anno...

Kisgyerekes anyukák! Aki anno használt bébikompot, volt gond a ygerek járásával? Vettetek észre vmit?

Figyelt kérdés

hány hós kortól és meddig használtátok? naponta mennyit?

mikor tanult meg a babátok járni? hogyan? állítólag sokat lábujjhegyeznek, a kompos babák, igaz ez?

a szakik most nem ajánlják, és elbizonytalanodtam ,merjem-e majd használni, kaptunk egyet ajándékba. azoknak a gyerekeknek, akiket én ismerek, és a szüleik bébikompoba rakták őket, nem volt semmi gond a járástanulásukkal.


2010. szept. 28. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Soha semmi gond nem volt.Elég sokat kompozott.
2010. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
annyi bajom volt csak vele,hogy később kezdett miatta járni,hiszen a kompban kényelmesen elvolt.Járni majdenm 1.5 évesen kezdett.
2010. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt semmi gondunk.A lányom fél évesen kezdett kompozni és 9 hónaposan járt.Tehát 3 hónapig használta de naponta csak keveset.Én nem tudok rosszat mondani rá.
2010. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
16 hósan járt el. 10 hósan tettem bele. Napi 20 percre biztos. Lábujjhegyezik a mai napig. 2 éves. Egyszerűen mikor már nem tudtam lefoglalni, száguldozott benne egyet. Imádta azt a 20 percet. Nagy valószinüséggel ezért lábujjhegyezik.
2010. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi gondom volt vele,nem használta kipedig csodaszép. Fiú létére 9,5hónaposan elkezdek járni és egy hónap alatt stabilan járt most szalad egész nap.Pedig a védőnő majdnem elájult mikor meglátta.
2010. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6-9 hónapos kora között használtuk, utána már inkább mászott, mint a villám. 11 hónaposan indult el magától. Nem lábujjhegyezik, szépen megy, szalad.
2010. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég sokáig használta, fél évig biztos. 7 hónaposan mászott, felállt, oldalazva ment, egy évesen járt. nem tapasztaltam semmi negatívumot.
2010. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt a gyerekeim jarasaval mind ketto imadta a bebikompot.10 es 12 honaposan tanultak meg jarni.hosszu ideig egyiket sem lehetett benne hagyni mert kb fel ora utan meguntak.
2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!